Wpis z mikrobloga

Siema. Przeglądam właśnie ustawienia lig i sprawdzam możliwości ustawienia ligi #fantasynba w formie dynastycznej. Rozmawialiśmy o tym kiedyś na mirkoczacie i myślę, że mimo tego, że ewentualny start ligi jeszcze bardzo daleko chciałbym zobaczyć czy byli by chętni.

Dynastia fantasy różni się od zwykłej gry tym, że to zabawa na co najmniej kilka lat, dlatego sprawdzam waszą gotowość i cierpliwość już teraz.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od razu też tak wstępnie, oprócz o samą gotowość, chciałbym również zapytać chętnych do takiej gry o ewentualne zasady, które widzieliby w takiej lidze. Np. o liczebność ligi (myślę, że fajnie by było zebrać między 14 a 16 osób do gry, żeby było ciekawie)

Myślałem też o lidze H2H w formie tej w którą gramy w #fantasynba ale z salary cap i wolną agenturą w takiej bardziej realistycznej formie, coś na wzór tego co widzimy w NBA. Jakieś uproszczone CBA i coroczne drafty rookies.

Wołam też tag #wykopowefantasynba i osoby, które kojarzę, że wspominały coś, że byłyby zainteresowane.

@fordern @Hubertosik @Trae @sam_gold @porucznik_franek @appylan @parooow @supersucker @sowacx @Eligo

@Musiek_ @EloBaza @MentalnaJemiola @Apollo_Vermouth @Wagram92 @michal015 @Wojt_ASR_ @Weed233
  • 35
@Musiek_: Ja też w tym roku dopiero zaczynam, ale myślę, że dynastia może być jeszcze zabawniejsza. Co do aktywności, to i tak sprawdzana będzie w okolicach września, bo pewnie wcześniej nie ruszymy. Wcześniej będę Was tylko nękał na wykopie ustaleniami. Choć w sprawie CBA będzie pewnie powołana "grupa robocza", żeby było szybciej.

@Wojt_ASR_: Nie bądź pan rura i nie pękaj pan. Coś się wymyśli xD