Wpis z mikrobloga

Witam,
Zamierzam kupić nowy telefon, zastanawiam się między 3 poniższymi modelami:
-moto g5s plus
moto z1 play
-samsung j7 2017
Liczy się dla mnie przede wszystkim jakość wykonania(wytrzymałość) oraz bateria. Zależy mi na 5,5 cala z fullhd.
Budżet do 1300zł
Zastanawiałem się również nad lg q6, ale martwię się o jego wykonanie.
Na pierwszy rzut oka moto z play wydaje sie najlepsze, ale ma szklany tył, wiec może się zbić w razie upadku.
Moto g5s plus wydaje się być dobra ale znów trochę mała bateria i niepewność aktualizacji.
Samsung wydaje się wiec najlepszym wyborem bo jest cały z aluminium i ma dobrą baterie. Jaka jest wasza opinia? Moze polecicie coś innego w tej kwocie? Zaznaczam, że niezbyt przychylny jestem tanim chińczykom, obecnie mam meizu m2 note, gdzie po dwóch latach musiałem wymienić już baterie oraz wyświetlacz który znów zaczyna padać po 4 miesiącach(a sprzedawca na allegro wy*ujał mnie z gwarancją).
Mam również obawy do ogólnej jakości obecnych motoroli pod sterem lenovo(złe doświadczenia rodziny z ich smartfonami).
#samsung #motorola #smartfony #telefony #motog #motog5s #lenovo #smartfon #elektronika
  • 2
@KMDZ: samsung z zewnątrz może sprawia lepsze wrażenie, ale na jego niekorzyść przemawia #!$%@? soft. Moto ma czystego Androida, który po kilku latach dalej będzie śmigać, a nie zamulać. Zaletą Z play jest możliwość dokupienia modułów. Dobre etui powinno załatwić sprawę wytrzymałości.
Może zobacz jeszcze nową Moto X4 albo starszy model, Moto X Force, oba w podobnej cenie