Wpis z mikrobloga

@MrPickles na Pomorskiej jest dobry hostel freedom. Nie pamiętam jakie ceny ale wtedy co byłem nie było strasznie drogo. Nie wiem tylko czy mi data pasuje. Wolałbym z soboty na niedziele
@MrPickles daleko masz do Krk? Ja tak półtorej godziny. Mógłbym w sumie nie iść do hostelu tylko kminić transport do chaty ale bardziej się przekimać opłaca. Tylko ten nieszczęsny poniedziałek. Nie wiem czy będę miał wolne :/
@Baciar93: obecnie? Jakieś 1200 km ( ͡º ͜ʖ͡º) stad chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik przed imprezą i nawet niespecjalnie przejmować się kosztami (choć Hilton czy inne ekskluzywne hotele odpadają, nie zarabiam tu milionów ;))
@Saute: to podeślij do @MrPickles listę ludzi, którzy mogą być chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro szedłbym na bifora w piątek, to i tak się nie wyśpię długo w sobotę, więc luksusów nie potrzebuję, a wręcz bardziej pod kątem przechowania rzeczy bym szukał czegoś taniego wspólnie z mireczkami.
Wołam @szymonl
@PepeXD ja też nie wiem jeszcze jak z hostelem, bo również może być tak, że jakiś znajomy mi spanie połapie :D Ale to jeszcze nie wiem sam tak właściwie xD