Wpis z mikrobloga

ja korzystałem, mocne naginanie wielkości profitu, im większa grupa tym większe zakłamania, tylko nieliczni trafiają na podany kurs, bo szybciutko zostaje wykupiony tym samym zmniejszając profit kolejnych kupujących, wykupiłem subskrypcje na miesiąc, po 2 tygodniach dałem sobie spokój, lepiej upawiać HODL na BTC
@wooojtassss: No bo właśnie spotkałem grupę ok. 2500 osób, i sie zastanawiam jak to wygląda, że koleś chwali się screenami z dobrych 'strzałów', a możliwości komentowania wyłączone, polubień prawie wcale..
@Barteks135: tak działają te grupy, ogólnie to jest podobna sytuacja jak z płatnymi typami bukmacherskimi na które była moda rok temu na wykopie, tylko nie liczni zarabiali długoterminowo bo kupowali po dobrych kursach
@czullo: @Smule: Tzn. ja osobiście zaobserwowałem grupę, (abonament 1 msc. - 300 zł ) gdzie gość wkleja screeny z strzałami po 10, 15, 20 % zysku.
Ale uważam że jest za pięknie żeby było realnie.
Wyłączone komentarze, minimalna aktywność w polubieniach (grupa ~ 2500 osób), i co chwile urządzanie promocji na abonament, a na deser wstawianie screenów z rozmów w których zwabione owieczki chcą już przelać kasę za abonament.
Truskawka