Wpis z mikrobloga

Chce kupić #iphone 7 Plus. Naczytałem się, że można trafić jakieś modele powystawowe bez oryginalnych akcesoriów, refurby (naprawiane/odnawiane), modele bez gwarancji i takie tam. Chciałbym zapytać czy ta oferta wygląda na legitną i nie ma w niej żadnych kruczków? http://allegro.pl/nowy-iphone-7-plus-32gb-silver-i7009707218.html
Niby dystrybucja europejska, czy to coś zmienia? Czasem w innych ofertach ludzie podkreślają dystrybucję polska.
#apple
  • 7
  • Odpowiedz
@Vadzior: Jeśli jest z dystrybucji europejskiej to z gwarancją nie będzie problemu, możesz poprosić dla pewności o IMEI, bo można sprawdzić na stronie apple, czy nie był aktywowany.
  • Odpowiedz
@kamcio223: On sprzedaje większe ilości. Więc jak poda mi jakiś imei to nie mam gwarancji, że ten telefon do mnie dotrze. Więc po zakupie sobie samemu sprawdzę imei i w razie gdyby był aktywowany to go zwrócę. Oczywiście imem znajdę na pudełku bez konieczności zrywania folii i otwierania tak? Daj link gdzie będę mógł to sprawdzić.
  • Odpowiedz
@Vadzior: żeby sprawdzić status aktywacji (gwarancji) musisz mieć numer seryjny urządzenia. Wpisujesz go na checkcoverage.apple.com.
IMEI wpisz na imei24.com i dostaniesz numer seryjny ajfona, jeśli sprzedawca nie da numeru seryjnego a tylko IMEI
  • Odpowiedz
@vundo: Ok, dzięki.
@Insiders: Wole nie. Większy komfort czuje jak coś jest nowe. Miałem kiedyś już przygody z używkami, często jakieś ryski znajdowałem, a to brudne słuchawki, a to bateria słabo trzymała. A później bawić się w odsyłanie to mi się nie chce.
  • Odpowiedz