Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób związanych z #heroes3 #homm3 grających multiplayer. Mam problemy z zakończeniem misji w sojuszu przez lobby- zawiesza gierkę. Opis problemu poniżej:

Pogrywam w lobby ze swoim bratem na mapkach stworzonych przez ludzi. Gramy sojusze ze sobą przy okazji wprowadzając kilka zmian w poszczególnych mapach. Rozgrywka najczęściej trwa kilka dni albo czasami ponad tydzień, czyli w grę wchodzi zapisywanie gry i czasami reloady. Nie mamy z niczym problemów do momentu pokonania ostatniego przeciwnika i próby wgrania ekranu zakończenia misji. W tym momencie gierka się zawiesza i nie może przesłać danych (zawiesza się na 86% i ani drgnie).
W czym może być problem? Przez to, że wgrywamy ponownie rozgrywkę w trakcie czy edycja mapek robi jakiś błąd krytyczny?
Rozegraliśmy już dwie mapki XL pokonując wszystkich i zdarzył się dokładnie ten sam problem w obu przypadkach. Uprzedzając pytania- wszystkie aktualizacje są zainstalowane. Miał ktoś podobnie? (zdjęcie na zachętę, dla przyciągnięcia uwagi).
Napleton - Pytanie do osób związanych z #heroes3 #homm3 grających multiplayer. Mam pr...

źródło: comment_8b5Cth1J2I6mkI5HRF7nDPv5Dz5NxP9N.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Napleton: nie miałem podobnie ale czytałem, że niektóre scenariusze po prostu nie siadają (czy to w singlu czy w multi). Jeśli dobrze pamiętam to przy kraszu tworzą się jakieś logi, które można podesłać koleszkom od Hoty i HD Moda - możliwe że to naprawią.
  • Odpowiedz
@SunnO: zagraliśmy dwie mapki i na obu siadł nam ten sam problem? Gdzie mogę poszukać tych logów? Generalnie u nas z czasem pojawia się tylko informacja, że wystąpił błąd i czy chcemy kontynuować rozgrywkę.
  • Odpowiedz
@Napleton:

zagraliśmy dwie mapki i na obu siadł nam ten sam problem?

Jest jakaś szansa, że mieliście takiego pecha xD

Gdzie mogę poszukać tych logów?

Właśnie nie pamiętam czy one się zapisują w folderze z grą czy generują na pulpicie po crashu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ewentualnie podbij na stronkę podaną w launcherze HD i spróbuj tam poszukać czy ktoś miał podobny problem. A jak nie znajdziesz
  • Odpowiedz
@Napleton: Nie wniosę nic do tematu, bo w sumie się nie znam, ale muszę zapytać. Skoro pokonaliście wszystko i #!$%@? wam po ostatniej bitwie to nie możecie po prostu uznać scenariusz za ukończony i z pełną satysfakcją zacząć kolejny? Przecież po zakończeniu scenariusza pojawia się tylko okno z napisem "wygrana" i nic więcej.
  • Odpowiedz
@skk1993: też tak podejrzewam tylko nie mam pojęcia co jest tego powodem. To, że reloadujemy co jakiś czas czy kwestia grania przez kilka dni? Czy może coś innego?
  • Odpowiedz
  • 0
@Patrick_Swayze nie wiesz czy ktoś się jeszcze z tym spotkał? Może na jakimś forum poruszali ten temat? Mają ruscy pomysł na naprawę tego czy lać na wszystko z góry i grać jak do tej pory?
  • Odpowiedz