Wpis z mikrobloga

Mam konsole od 5 dni ,a dziś po wyłączeniu konsoli zaczęły się z niej wydobywać dziwne dźwięki. Jakby strzelanie plastiku. To po prostu kwestia tego ,że plastik strzela pod wpływem temperatury? U Was też się tak dzieje?

#ps4
  • 20
  • Odpowiedz
@Brejku: u mnie też strzeli trochę chwilę po wyłączeniu, elektronika tak ma, bo jednak w środku się grzeje to wszystko i jak stygnie to sobie pyka. Mam od marca konsole jeśli by to miało jakieś znaczenie dla ciebie.
  • Odpowiedz
@Brejku: Strzela bo to dziadostwo zrobione z tandetnych materiałów. Kiedy jeszcze sony robiło porządne sprzęty to takie coś było nie do pomyślenia. Takie ps1 czy ps2 nawet pyknęło, a takie ps4 skrzypi i strzela od samego popatrzenia się na nią.

Zrób eksperyment: postaw obok siebie ps2 i ps4 i zacznij je naciskać dłonią w losowych miejscach - ps4 będzie skrzypieć i trzaskać jak głupie a ps2 nie wyda żadnego dźwięku. Sam
  • Odpowiedz
Pracuje. Przedtem tak było, że nic nie chodziło ale od którejś aktualizacji w połowie roku dysk i wiatrak kręcą się mimo wyłączonego ściągania


@RzecznikWykopu: to chyba tylko w pro, bo w facie wiatrak nie działa.
  • Odpowiedz
postaw obok siebie ps2 i ps4 i zacznij je naciskać dłonią w losowych miejscach


@RzecznikWykopu: ten eksperyment ja robiłem z ps3 slim i bije na głowę to skrzypiące pudło ps4. to jest tragefia.
ps3 wezmę jedną ręką i nic. ps4: skrzyp, skrzyp, trzask, trzask.
patrz, a nie rusz.
  • Odpowiedz
to jest tragefia.

ps3 wezmę jedną ręką i nic. ps4: skrzyp, skrzyp, trzask, trzask.

patrz, a nie rusz.


@preparado: Dokładnie. To jest aż nie do pomyślenia, że sztandarowy produkt Sony skrzypi, trzeszczy i jest wykonany jak tandetna zabawka z odpustu. Poprzednie ich konsole miały o niebo lepsze wykonanie, spasowanie i jakość zastosowanych materiałów - nawet nie ma co porównywać.
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: gówno i wstyd. jak cała generacja.
jak wyciągam z szuflady psxa żeby powspominać stare czasy, to dopiero było... tyle upadków co przeżył i wszystkiego przez te naście lat. spadło by na kogoś to by chyba zabiło.
ta zabawka ps4 spadła by pewnie raz i kaput.
masz rację - "flagowy produkt", a taka kupa.
pro też tak skrzypi?
  • Odpowiedz
pro też tak skrzypi?


@preparado: Wystarczy, że dotkniesz, położysz dłoń i trzeszczy jak #!$%@?. Poważnie. Produkt "premium" cholera, podróbki pegasusa z bazaru są lepiej wykonane z lepszej jakości materiałów.

jak wyciągam z szuflady psxa żeby powspominać stare czasy, to dopiero było... tyle upadków co przeżył i wszystkiego przez te naście lat. spadło by na kogoś to by chyba zabiło.

ta zabawka ps4 spadła by pewnie raz i kaput.


@preparado: Dokładnie
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: przez sekundę nad tym pomyślałem, przy tych dzikich promocjach na pro, ale dobrze że zamiast wymianę na pro i dać zarobić ponownie tym japońskim sępom, dokupiłem xboxa i już nie mogę się doczekać jak przyjdzie moja maszynka do forzy ()
lepiej wyszło kupić kolejną konsolę, niż gunwoturismo sport nawet za 120 zł. szybko poleciało, ciekawe czemu...
  • Odpowiedz
dokupiłem xboxa i już nie mogę się doczekać jak przyjdzie moja maszynka do forzy ()


@preparado: bardzo dobre rozwiązanie (ʘʘ)

lepiej wyszło kupić kolejną konsolę, niż gunwoturismo sport nawet za 120 zł. szybko poleciało, ciekawe czemu...


@preparado: cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że przez miesiąc staniała z 250 na 120 złotych a ping pongi z sony próbują na siłę
  • Odpowiedz