Wpis z mikrobloga

Pytanie do mieszkających w Gdańsku. Ryanair ma de@ilne zasady odprawy online. Za free najwcześniej 4 dni przed wylotem. Okazuje się, że mój powrót jest właśnie w czwartym dniu i nigdzie nie wydrukuje karty. Wiem, że jest apka, ale chciałbym wydrukować na wszelki wypadek.

Pytanie jest następujące: Gdzie w niedzielę w Gdańsku mogę dostać się za free do komputera i przegrać kartę pokładową na pendrive? Czy kojarzycie gdzieś ksero, czynne w niedzielę? Jeżeli takiego nie ma, to gdzie znajdę najtańszą kafejkę z drukarką? Najlepiej centrum, okolice dworca i lotniska :)

#gdansk #trojmiasto #tanieloty #lotnictwo #ryanair
Wurzel - Pytanie do mieszkających w Gdańsku. Ryanair ma de@ilne zasady odprawy online...

źródło: comment_X9boTH5IjyUd2r9d9bQWAIQVkLYgdPGi.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Wurzel: Tak, w Tui tak jest. A sądząc po podejściu Ryanaira, pewnie jest tak samo.

EDIT:
Aż sprawdziłem: Opłata za wydrukowanie karty pokładowej na lotnisku 71zł/15€ ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Wurzel: jak jestes odprawiony i masz na apce to wydruk przy stanowisku Ryana masz za darmo. Chyba, ze cos sie zmienilo od kwietnia ubieglego roku, bo tylko wtedy zdarzylo mi sie z tego korzystac :)
  • Odpowiedz
@Wurzel a ja bym proponowała wydrukować w hotelu. Nawet jeśli nie mieszkasz w żadnym to możesz się przejść do jakiegoś i poprosić o wydrukowanie, max 50gr za to ci policzą. Otwarte codziennie, 24/7
  • Odpowiedz
Ryanair ma de@ilne zasady odprawy online. Za free najwcześniej 4 dni przed wylotem.


@Wurzel: Ale wiesz, że inne linie, te zwane jako "normalne" pozwalają się odprawić dopiero 24h przed wylotem?
  • Odpowiedz