Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeszkadza wam kiedy wasz partner/partnerka jest głupszy od was?
Mam #!$%@?ą sytuację. Zakochałam się w mężczyźnie, który jest... mało inteligentny? Ma niesamowitą wiedzę z dziedziny swojego hobby (które jest również moim hobby i dzięki niemu w ogóle się poznaliśmy). Ale poza tym jego wiedza jest na poziomie podstawówki. Dyskutuje i kłóci się ze mną o oczywistościach jak np to, że twierdzi, że zwykły papier nie jest organiczny. O np czarnych dziurach wie, że są i tyle. O polityce rozmawiać nie chce bo on nie ma zdania. No niby spoko, nie każdy musi mieć od razu jakąś wiedzę ale on w ogóle nie przejawia chęci zdobycia nowej bo ciągle powtarza, że go coś nie interesuje.
I tak sobie myślę. Co gdybyśmy chcieli razem zamieszkać? Np jemy śniadanie i milczymy bo o czym można rozmawiać z osobą, którą interesuje tylko jeden temat? I ile można o tym samym? Nie chce mi się ciągle spierać na temat tego, że słońce też jest gwiazdą, a nie magicznym obiektem jedynym w swoim rodzaju.
Kiedyś na anonimowych ktoś pisał, że jego dziewczyna jest głupia i inni pytali na #!$%@? z nią jest. Myślałam podobnie, po co się męczyć. Ale kiedy jestem w podobnej sytuacji nie wiem co robić. Serce nie sługa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jedzom sobie jajecznice

noo ta dziura ozonowa to sie powieksza caly czas, patrz jak w zajtung piszom

#!$%@? i co my tera zrobimy

to pewnie wszystko przez plyw tych niebieskich planktonow czy ki #!$%@?

noo, ja mowilam, trzeba ograniczyc spuszczanie wody w toalecie

to wszystko przez te odswiezacze powietrza pur, niby zapach spoko ale dziura sie powieszka

ludzie som gupi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To bardzo trudne pytanie. Zawsze jak uznawałem, że laska jest za głupia dla mnie to był początek końca - chwilę później jej głupota mnie denerwowała, a jeszcze chwilę dalej - już nie mogłem tego znieść i koniec.

Ale #rozowepaski mają inaczej - takiego durnia łatwiej owinąć sobie wokół palca :D

PS. kiedyś jak jakiś mirek w anonimowych pisał, że ma głupią dziewczynę, to zapytałem na #!$%@? z nią jest. Ciekawe
  • Odpowiedz
OP: @Seele to tylko głupi przykład, sama na ten temat mam wiedzę prawie zerową ale próbuję podjąć dyskusję czy zgłębić temat jak ktoś mi o tym opowiada. Chodzi o to, że z nim można porozmawiać tylko o rzeczach przyziemnych. Głównie o grach czy tym hobby. Też gram żeby nie było i mogę o tym porozmawiać ale jeśli rozmowa to tylko gry i nasze wspólne hobby bo inne tematy, które podejmuję kończą
  • Odpowiedz
OP: @frytex2 nie wiem jakie to ma znaczenie. Zresztą nie wiem nawet ile zarabia.
@spicy1red no właśnie mnie też, a tutaj takie coś ;_; Ale tez nie jest tak źle, żeby nie było. Tępakiem nigdy go nie nazwę. Wiem, że jest osobą mądrą (nie wiem jak to określić, chyba po prostu opuścił za dużo zajęć w szkole stąd to moje wrażenie, że jest mało inteligentny), która umie się nauczyć wielu rzeczy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ma.
znam taki związek, gdzie facet jest zamożnym deklem. nie patologią, ale właśnie nie ma o czym z nim rozmawiać. w rozmowie przypomina tego faceta z filmiku, który mówi, że czyta książki "tych lepszych autorów" (nie czytał nigdy nic). żonie to nie przeszkadza. tzn. przeszkadza (zwierzała się mojemu paskowi)... ale torebki, buty i wczasy swoje robią.

więc spytałem o zarobki, aby cię skłonić do zastanowienia.

miałem też koleżankę, która twierdziła,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawdopodobnie przyjdzie taki moment, że poziom irytacji podczas rozmowy z nim przekroczy granice wytrzymałości i się na nim ostro wyżyjesz, a on, w sumie słusznie, będzie zdziwiony i zraniony, że o co Ci chodzi, przecież od wczoraj taki nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc polecam zakończyć znajomość zanim was oboje to zrani.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: on nie jest głupi tylko tak wychowany pewnie mu się głupio robi jak rozmawia sie na jakieś takie głębsze tematy i po prostu unika ( ͡° ͜ʖ ͡°) zazwyczaj tak jest jak się wychowasz w rodzinie gdzie ciezkich rozmów się unika, a problemy rozwiązuje się krzykiem albo fochami. Poza tym życie polega na tym żeby czerpać przyjemności z malutkich prostych rzeczy bo to one dają dużo
  • Odpowiedz