Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeszkadza wam kiedy wasz partner/partnerka jest głupszy od was?
Mam #!$%@?ą sytuację. Zakochałam się w mężczyźnie, który jest... mało inteligentny? Ma niesamowitą wiedzę z dziedziny swojego hobby (które jest również moim hobby i dzięki niemu w ogóle się poznaliśmy). Ale poza tym jego wiedza jest na poziomie podstawówki. Dyskutuje i kłóci się ze mną o oczywistościach jak np to, że twierdzi, że zwykły papier nie jest organiczny. O np czarnych dziurach wie, że są i tyle. O polityce rozmawiać nie chce bo on nie ma zdania. No niby spoko, nie każdy musi mieć od razu jakąś wiedzę ale on w ogóle nie przejawia chęci zdobycia nowej bo ciągle powtarza, że go coś nie interesuje.
I tak sobie myślę. Co gdybyśmy chcieli razem zamieszkać? Np jemy śniadanie i milczymy bo o czym można rozmawiać z osobą, którą interesuje tylko jeden temat? I ile można o tym samym? Nie chce mi się ciągle spierać na temat tego, że słońce też jest gwiazdą, a nie magicznym obiektem jedynym w swoim rodzaju.
Kiedyś na anonimowych ktoś pisał, że jego dziewczyna jest głupia i inni pytali na #!$%@? z nią jest. Myślałam podobnie, po co się męczyć. Ale kiedy jestem w podobnej sytuacji nie wiem co robić. Serce nie sługa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 29
  • Odpowiedz
@NoblePhantasm No to jest prawda ale rzekomo brom jest rozpylany nad Polską żeby ograniczyć naszą populację do 16 mln bo tyle było zapisane w jakichś tajnych dokumentach i nie była to pomyłka tylko plan masowego mordu xD
  • Odpowiedz
RóżowyMarzyciel: Ja bym odpuściła. Sama jestem osobą, która ceni sobie konstruktywne rozmowy i to zaczynając od dosyc przyziemnych jak sytuacja w naszym kraju a kończąc na grubych rozkminach o tym, jak funkcjonuje nasz mózg. Czasem lubię sobie pofilozofować, ale mimo że moj #niebieski jest człowiekiem twardo stąpającym po ziemi to podejmuje ze mną rożne dziwne tematy i nie ucieka wymówkami w stylu „nie mam zdania” związek w dużej mierze opiera sie
  • Odpowiedz
@TwarozekSernikowy: te karyny po biznesie w administracji albo marketingu w rolnictwie przewaznie i tak intelektualnie nie dorownuja przecietnemu rolnikowi czy robotnikowi-glownym zainteresowaniem dalej sa lakiery do paznokci i farby do wlosow.
  • Odpowiedz