Wpis z mikrobloga

Jakoś umknął mi fakt, że w ostatnich dniach była premiera Hidden Agenda - nowa gra twórców Until Dawn. Patrząc na premierową cenę (75zł) i fakt, że czekałem na ten tytuł decyzja była tylko jedna - jazda do Media Expert. W sklepie miałem dylemat, bo Uncharted: Zaginione Dziedzictwo spadło do 79zł - jeszcze jakoś nie miałem okazji zagrać... No ale "Ukryty plan" (polski tytuł gry) wygrał a Uncharted kupie w przyszłym miesiącu. Jest to interaktywny film jeszcze bardziej niż gry pokroju Heavy Rain - całą "grę" obsługujemy za pomocą smartfona, a granie ogranicza się do wyboru dialogów, czasem jest jakaś sekwencja zręcznościowa i szukanie poszlak. Całość do ukończenia w dwie godziny, można grać nawet w sześć osób (i wtedy każda z osobna podejmuje decyzje i wygrywa ta z większą ilością głosów, jest też jakiś drugi tryb ukryty motyw ale ja się nie zagłębiałem - grałem tylko w historię). Ja grałem sam i zakończenie trochę #!$%@?łem... Więc pewnie ukończę raz jeszcze. Generalnie spoko zapychacz na jakiś krótki wieczór, ja ukończyłem na jedno posiedzenie - trochę dłuższe mogłoby być jednak. No ale cena w dniu premiery mówi swoje.
#ps4 #gry
  • 7