Wpis z mikrobloga

@RobotKuchenny9000: Popierałem tutaj Petru bo jest on konserwą w przeciwieństwie do Lubnauer ale z tym spadkiem poparcia to wasze pobożne życzenie niczym to #!$%@? wszędzie o Niemcach (nawiasem mówią ładny kompleks niższości). Marketingowo stoi ona znacznie lepiej od Petru.

@Gimbazjon303: Nowoczesna stoi z lepszym poparciem niż po wyborach, więc jaką to niby porażkę poniosła?
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: Od paru miesięcy Petru jest wycofany a prym wiodła Lubnauer, jakoś nie widziałem żeby ta partia mocno traciła ani też mocno zyskiwała? Moim zdaniem Lubnauer jest o wiele lepsza od Petru, szersze postrzeganie spraw oraz większa wiedza.
  • Odpowiedz
Nowoczesna stoi z lepszym poparciem niż po wyborach, więc jaką to niby porażkę poniosła?


@Herubin: No nie do końca. W wyborach miała 7,6% a teraz według ewybory.eu średnia sondaży z listopada daje im 6,5%. Nawet jak odrzucimy CBOS, to spójrz na dwa ostatnie sondaże IBRiS (gdzie Nowoczesna czasem miała poparcie większe niż u innych sondażowni) - 7,3% i 6,9%. To nie jest lepsze poparcie niż po wyborach.

Ale zostawmy porównanie
  • Odpowiedz
@rineo: Widzisz, w przeciwieństwie do większości moja hossa nie jest uzależniona od tego jaka partia rządzi. To się nazywa zaradność życiowa i jest połączeniem inteligencji oraz wartości jaką dany człowiek reprezentuje. Tylko życiowi nieudacznicy i ideologicznie #!$%@? myślą że ich własny dobrobyt i szczęście może zależeć od polityków, albo od tego jaki nurt polityczny obecnie dominuje. Jak widać na wykopie pełno jest takich nieudaczników :)
  • Odpowiedz