Wpis z mikrobloga

moja hossa (...)

@RobotKuchenny9000: nie mówię o Twoim prywatnym dobrobycie, a o hossie poparcia Twojej ukochanej partii. Co to będzie gdy, jak wszyscy inni, w końcu się spiorą, znudzą i na szczyt wskoczy ktoś inny?


w przeciwieństwie do większości

Jesteś takim wyjątkowym płatkiem śniegu.
  • Odpowiedz
@rineo:

nie mówię o Twoim prywatnym dobrobycie, a o hossie poparcia Twojej ukochanej partii.

Mnie interesuje tylko mój prywatny dobrobyt i tylko na nim się skupiam. Czy kiedyś przyjdzie koniec dla PiS, pewnie tak ale nie poświęcam za dużo czasu na rozpatrywanie co będzie się działo na scenie politycznej za 15-20 lat.

Jesteś takim wyjątkowym płatkiem śniegu.

Na wykopie wśród studenciaków i biedoty faktycznie się wyróżniam. No co dzień nie
  • Odpowiedz
Już byli tacy co twierdzili że PiSu już nie ma (...)

@RobotKuchenny9000: mniej więcej w tym samym czasie twierdzono, że PO nie ma z kim przegrać, teraz dokładnie to samo czynią apologeci PiS. Obserwuję Twoją aktywność na wykopie (czas założenia konta i najpopularniejsze tagi mówią same za siebie), stąd moje pytanie: jak sobie poradzisz w życiu, gdy PiS jak każda inna partia zmęczy ludzi i zacznie lecieć z poparciem.


zdobył samodzielną większość parlamentarną

Fuksem, z najgorszym dającym większość wynikiem od 1993 roku. Nie róbmy z 37,5% epokowego zwycięstwa po wsze czasy (
  • Odpowiedz
mniej więcej w tym samym czasie twierdzono, że PO nie ma z kim przegrać,


@rineo: To akurat twierdzili najbardziej zafiksowani i zapatrzeni w Donka. Życie szybko ich zweryfikowało. Dzisiaj wszyscy na PiS narzekają i #!$%@?ą a poparcie im rośnie. To jest ta subtelna różnica.

Obserwuję Twoją aktywność na wykopie (najpopularniejsze tagi mówią same za siebie), stąd moje pytanie: jak sobie poradzisz w życiu, gdy - jak każda inna partia - zmęczą ludzi i zaczną
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: Został wywalony, bo okazał się być nieudolny. To normalne, że kiedy jest zastój i sondaże spadają, to trzeba coś zmienić. Kaczyński w sumie zrobił to samo powołując do życia politycznego takie postacie jak Szydło i Duda. Tylko on przy tym nadal pozostał przy sterach, a w partii z liberalnym modelem prowadzenia byłoby to niemożliwe.
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: W liberalnych partiach każdy może mieć swoje zdanie, lider nie jest nie do ruszenia. W partiach wodzowskich wszyscy są podporządkowani jednej osobie. Jak komuś się nie podoba, to do widzenia albo jeszcze dadzą kopa na rozpęd. Chociaż potem zawsze można wrócić z podkulonym ogonem i się z prezesem przeprosić (jak Ziobro dla przykładu).
  • Odpowiedz