Wpis z mikrobloga

Będą trochę #zale ale jak dla mnie to trochę #oszukujo bo skoro się coś obiecuje, to jednak dobrze by było się z tego wywiązać.

W czym rzecz? A no była sobie akcja, którą też na promowała na wykopie @zle_sny_rabina . W sumie stwierdziłem, że ciekawe przedsięwzięcie i przy okazji można pomóc znaleźć schronienie dla kilku #koty . A że przy okazji można było zdobyć coś, co miałem zamiar sprezentować (zgodnie z obietnicami ze strony https://wspieram.to/kociakawiarniakatowice )

Niestety, właścicielka i osoba zbierająca nie wywiązała się z tego zobowiązania. Powiedzieć można, że może przeoczyła, może dużo ludzi. Więc postanowiłem się dwa miesiące temu jeszcze przypomnieć przez grzeczną wiadomość. Oczywiście zero odpowiedzi.

Zaproszenie na kawę plus jakiś drobiazg mógł naprawdę przyciągnąć i jeszcze przynieść zysk. Niestety. Takim podejściem klientów się nie pozyska. Chciałbym napisać, że życzę w biznesie szybkich konsekwencji nieuczciwości, od której ten biznes się rozpoczyna... Tylko Bogu ducha winnych kotów szkoda...
Pobierz D.....a - Będą trochę #zale ale jak dla mnie to trochę #oszukujo bo skoro się coś obi...
źródło: comment_HqN7iYG8WlxxmSo7miqgaTYdmcsODNYE.jpg
  • 4
@zle_sny_rabina: Co nie zmienia faktu, że pasowałoby choć odpisać, poinformować osobiście. Szczególnie, jak się podawało, że w maju lub czerwcu będzie można odebrać... No i nie tylko zaproszenia były do "wykupienia".
Ciekawe, czy jak za fakturę spóźni się z płaceniem, to też tak to ujdzie na sucho... Cóż, biznes wymaga zaparcia, organizacji i zdolności, a nie tylko pomysłu i "byle kasa się zgadzała".
@zle_sny_rabina: Tak czy inaczej - takie podejście skutecznie zniechęciło. Szkoda, że biorą się za takie rzeczy osoby nie mające pojęcia o biznesie, a niestety - to jest biznes. A potem płacz, że się traci wszystko. Pół biedy, jak się traci nie swoje...