Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem skąd ta nagonka na PiS. Otrzymuję 500+ na siedem dzieci, więc nigdzie nie trzeba pracować. Otrzymałem od państwa mieszkanie socjalne, we środę przyjdą mi wyremontować ubikację, bo została zniszczona po pół roku używania (przypadkowo urwana muszla, stłuczone lustro i popękane kafelki)

Dodatkowo z opieki są zagwarantowane różne dodatki, darmowe obiady w szkołach i wycieczki dla dzieci. Pieniądze na przybory itd.

Widać Polska zmierza w dobrą stronę, i teraz doceniane są porządne rodziny a nie podejrzane elementy które myślą że jak pracują i są po studiach to im się należą wysokie wynagrodzenia. Nie tędy droga.
#4konserwy #neuropa #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
  • 1
@Menypeny: W samym Bytomiu mają gromady dzieciorów na które otrzymują 500+ i alimenty od państwa.

Często też dostają talony żywnościowe zamiast pieniędzy z powodu alkoholizmu w rodzine. Ale i to przehandlują za flachę gorzały :)
  • Odpowiedz
To jest tragedia co się w tym państwie dzieje.


@kiera1: dzieje się to czego chce większość społeczeństwa. Nikt nie określił uczciwie jaka ma być demokracja czy większościowa czy sterowana, więc trzymajmy się standardowej definicji. Większość społeczeństwa podejmuje decyzje przez swoich reprezentantów, którzy reprezentują jej poglądy. Nie zgadzasz się z tym, możesz agitować.
  • Odpowiedz
  • 5
@Menypeny: Dlatego demokracja mnie nigdy nie przekonywała. Zawsze skłaniałem się ku autorytarnym ustrojom.
@uzbek23: Zdziwiłbyś się ilu Polaków naprawdę tak sądzi. Wystarczy wejść na Facebooka i są tam grupy ludzi żyjących z zasiłków. Poczytaj sobie.
@Nocny-Tajemnik: Niedoczekanie, kościół nie jest dla meneli ;)
  • Odpowiedz