Wpis z mikrobloga

Siemanko,
przymierzam się do zakupu lapka i co prawda już byłem zdecydowany, ale w sumie to może ktoś będzie miał lepszy pomysł.

Kom do pracy (programowanie) i do grania :D

Wstępnie wytypowałem:
- nowy HP Omen
- Lenovo y520
- Dell 7567

To co chciałem w środku to:
- i7-7700HQ
- 1050ti
- 16GB RAM
- 250SSD + 1TB HDD

Dziś kolega dał mi do myślenia czy nie lepiej i5-7300HQ 1060, zamiast i7-770HQ + 1050TI.

Może macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje czego można poszukać. Może macie jakieś +/- któregoś z tych 3 kompów? Póki co nie chcę swojego faworyta zdradzać :)

Wołam @KornixPL bo widziałem, że się zna :)

#pcmasterrace #laptopy #laptopmasterrace #komputery
  • 19
@Veridical: też mi się tak zdawało, ale wiadomo, lepiej dopytać :)

@yourij: miałem y550 i poza tym, ze po 3 latach zawias sie wyrwał i musiałem przykręcić go śrubkami za 3zł to złego słowa nie powiem :)

@KornixPL: zapomniałem o najważniejszym, 5249zł brutto na fakturze z tego co liczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wiadomo, że jak będzie mniej (teraz jest jakaś oferta Della za
zawias sie wyrwał


@maciek30_pl: kur... o zawiasach to mi nawet nie mów, raz wymieniałem... drugi raz nie zamierzam. Zresztą ten laptop mój już niedługo powinien się rozpaść samemu, w dniu śmierci Kaczyńskiego kupowany to trochę już ma lat
@Veridical: No nadal i5 będzie bardziej uniwersalne, a lepsza grafika nie zginie. @maciek30_pl: Z tych trzech bierz della, nie będziesz żałował, co do konfiguracji brałbym z i5 i 1060, a szczerze to do tych gier wystarczyłby Ci i5 + 1050 Ti, także luzik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lenovo Legion Y520 jest baardzo ok, solidny, to co w środku spoko, dobre chłodzenie, moim zdaniem warto go rozważyć, chyba że masz więcej kasy to ciut lepszy Y720.