Wpis z mikrobloga

Co do tych #!$%@? z wiejskiej i zakazu handlu, co jest #!$%@? glupota pod kazdym wzgledem, panie i panowie rejestrujcie firmy dzialanosci etc jako sklepy z pamiatkami i #!$%@? ich w dupe ;) juz #!$%@? widze jak podczas walacji nad morzem ludzie beda tam zamykac sklepy hahaha zasmialem sie mocno, a to co robia wladze to jest jakis dramat, #!$%@? katolickie panstwo bez zadnej perspektywy #prawo #handel #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Shahtar #!$%@? nie wierzyłem, że to przejdzie. Ale dzien w dzien jestem zaskakiwany biciem kolejnych rekordów glupoty przez tych #!$%@? zacofancow. Bez kitu, dnia nie ma żeby mi bardziej ręce nie opadały.
  • Odpowiedz
@franaa: no ja #!$%@? serio... to jest niepojete dla mnie XD no ja #!$%@? #!$%@?, tak czy siak jak mowilem, chlopie Ty wyobrazasz sobie ze ludzie nad morzem w czasie sezonu nie beda pracowac w niedziele? Ty wiesz jakie to straty hahaha o #!$%@? pekne ze smiechu XD
  • Odpowiedz
@Shahtar: Ustawę o zakazie handlu lobbuje związek "Solidarność" który poparł PIS w wyborach oraz kościół który również ich poparł oraz zapewnił znaczną część elektoratu... PIS spłaca teraz długi wyborcze tą ustawą którą w gruncie rzeczy jest czysto ideologiczna.
  • Odpowiedz
@Shahtar: ja mam zawsze bekę z Januszy co swoim "tedeikiem" albo "panamejrą" podjeżdżają w święto pod market budowlany, widzą pusty parking i podjeżdżają pod drzwi, żeby jeszcze sprawdzić czy czasem jednak nie jest otwarte. Teraz będę miał bekę co drugą niedzielę. XD
  • Odpowiedz