Wpis z mikrobloga

Jak każdy- wykop czytam od jakiegoś czasu, a konto zarejestrowalem żeby kręcić aferę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamierzalem kupić drukarkę i znalazłem w x-kom-
https://www.x-kom.pl/p/123886-urzadzenia-wiel-laser-kolor-oki-mc362dn.html
1. Zamówiłem, w środę
2. Dziś widzę wielką przecenę na 799 z 1099, więc anuluje zamówienie(jeszcze nie przyszło) 3. Wchodzę w aplikację mobilną, dodaję drukarę do koszyka i... cena taka jak na stronie
4. Dzwonie do konsultanta, dowiaduje się o kodzie rabatowym
5. Wprowadzam kod rabatowy "żaden z promocyjnych produktów nie znajduje się w koszyku" wtf?
6. Dzwonię do kontultanta ponownie- dowiaduje się, że "pewnie już wyprzedali". Na stronie internetowej x-kom jest podany zły kod rabatowy, drukarek przecenionych było 50 i podobno od 8 rano się wszystkie sprzedały.
Według mnie z przeceną to od początku to ściema i oszustwo, żeby nabić ilość przecenionych produktów.

#xkom #cebuladeals #oszukujo #blackfriday
Krzycho1024 - Jak każdy- wykop czytam od jakiegoś czasu, a konto zarejestrowalem żeby...

źródło: comment_oMckfLl7ZU92PEtzmfvDMzrkBHZhAVLB.jpg

Pobierz
  • 20
@Krzycho1024: Żadna afera - to, że trzeba wpisać kod przy BlackFriday na X-Komie było wiadome od dawna, zresztą działają tak od nie wiem kiedy. To, że sprzętu na promocji jest ograniczona ilość też jest wiadome. Wszystkie najlepsze okazje wyszły już chwilę po 8:00, aktualnie mamy prawie 11:00, a Ty się dziwisz, że drukarki wyszły.
@Quimeen: No trochę ciężko mi uwierzyć, że jakiś specyficzny sprzęt który nie jest promowany poszedł w liczcie 50 sztuk w ciągu 2 godzin. Zwłaszcza że zamówienie tylko w apce i kod promocyjny mają podany błędny na stronie- dopiero konsultant podał poprawny.