Wpis z mikrobloga

Lenovo będzie w czołówce...


@ptasiek2: Powiedzmy, że jestem użytkownikiem świadomym bezpieczeństwa. Lenovo miało zbyt wiele wpadek, dlatego odpada w przedbiegach. Wolę spędzić dzień lub dwa na ubijaniu znanych backdoorów, niż kilka miesięcy na szukaniu nieznanych. Po prostu nie mam za grosz zaufania do Lenovo i nic tego nie zmieni.

a chcesz do grania czy nie?


@ksiak: Nie do grania.
@dolOfWK6KN: tak naprawdę każda firma posiada modele warte uwagi, ale pytanie jest zadane w sposób bezsensowny. Możesz usunąć konto i wrócić na lekcje języka polskiego jakoś w okolicę podstawówki ( )
@ptasiek2: :/ Nie pytam o modele warte uwagi, ani o konkretne laptopy do kupienia. Pytam w którą firmę zainwestować, z punktu widzenia awaryjności sprzętu, gwarancji i jakości serwisu. Pytanie nie jest zadane w sposób bezsensowny, może nie udało Ci się go zrozumieć? Wróć na lekcje jeżyka polskiego, jakoś w okolice podstawówki.

Szukam np. czegoś takiego, ale bardziej chodzi mi o osobiste doświadczenia użytkowników, dlatego zapytałem na Wykopie.
@k__d: no widzisz, to uważasz, że gdzie leży problem? Po mojej winie czy lenovo? Napisałem przecież, że walczę z nimi o naprawę/wymianę sprzętu.
@zarowix: prawdopodobnie masz coś złe w ustawieniach i toczysz pianę ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpal msi afterburner w grze i zobacz który podzespół najbardziej ci się meczy, strzelam jak kolega wyżej ze jeździsz na zintegrowanej i nawet o tym nie wiesz