Wpis z mikrobloga

@osiemosiemczteryjeden Szczerze,fajnie by było coś #!$%@?ć w stylu Breivika na jakieś oddałbym się tej chwili z #!$%@? w ręku,na jakiejś bananowej imprezie albo już nawet pod PKiN ale póki ale z moją kartoteką i badaniami psychicznymi to sobie mogę wiatrówką do gołebi postrzelać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@osiemosiemczteryjeden moje #!$%@? nie jest bez powodu,jednym z tych czynników jest brak jakichkolwiek umiejętności zwłaszcza w prowadzeniu pojazdu co już całkowicie odbiera mi męskość,myślalem o czymś takim jak pas shahida ale nawet bomby z kretem dobrze nie zrobię wiec pozostały tylko marzenia
loszki to tylko pogrążają #!$%@? bo nawet jak jakaś nabierze się że nie jestem taki #!$%@? to i tak wychodzi to w praniu a potem jest tylko wstyd a nawet żal, a kwestii ostatecznej normików to pokładam nadzieję w prawdziwych świrusach którzy mają nie tylko wewnętrzną rządze zniszczenia ale też jaja by to zrobić,lubie sobie czytać takie artykuły gdzie dochodzi do takich rozrób,wtedy maluje mimsię na ryju delikatny uśmiech że chociaż garstka
Niech wpadają te ciaparitta,dobry towar ogarniają i jak nie da się im wejsc na łeb to jednostki będą bezpieczne,a tak to niech się wysadzają,najlepiej to na eventach i klubach,niech gwałcą i mordują #!$%@? karyny studiujące prawo czy inne gówno,aż miło będzie oglądać,narazie muszę się cieszyć filmikami z niemczech jak bogate normickie dzieci krzyczą swoje niemieckie aua jak dostają w pape od turasów