Wpis z mikrobloga

Jakie mamy tutaj ładne różowe, z ładno buzio, włosami, ciałkiem i w ogóle cacy. Mają pewnie łatwiej w życiu, nie musiały się stresować w szkole bo brak ziemniaczanego ryja = brak większych problemów, pewnie dostawały kartki na walentynki, pewnie były obrzucane śniegiem i wrzucane w zaspy, pewnie też dostawały karteczki „zaznacz czy chcesz ze mną chodzić”, na sto pro dostawały szczere komplementy „ojajejłojoj jaka ładna i grzeczna dziewczynka”. Fajnie takim.
Echhh. Podziwiam i gratuluję.

#gownowpis
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ale ryj wciąż szpetny, to że wykręcony to nie widac


@Hannahalla: weź nie pi**dol że już tak brzydko się wyrażę jak to na serio Ty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
co ty kompleksy masz ?
  • Odpowiedz
Wersja dla Hanahalli

Miej swego rodzaju ból dupy o ładne różowe

wszyscy się zrzucają by słodzić

dowartościuj się swoim bólem dupy i komentarzami stulejek


Wersja
  • Odpowiedz
@Hannahalla xD Dzięki, ale żadnych tekstów pociesznych nie potrzebuję xD Napisałam po prostu czystą prawdę jakby się taki post skończył gdyby napisała to jakaś randomowa mirabelka xD
  • Odpowiedz
@Hannahalla: e tam, one po prostu się lepiej od ciebie ubierają i malują, choć jak tak sobie wyobrażam mój związek z Hannahalą, ja bym wracal z tyrki #!$%@?łbym się przed kompałką, w tym momencie wjeżdża obiad na stół taki 10/10 z własnego wyrobu kompocikiem, kubek własnoręcznie wytoczony na kole gliniarskim i pomalowany, w nim własnej roboty kompot ze śliwek wedle prastarej receptury babci hannahali, która robiła go jak jej dziadek
  • Odpowiedz