Wpis z mikrobloga

Jakie mamy tutaj ładne różowe, z ładno buzio, włosami, ciałkiem i w ogóle cacy. Mają pewnie łatwiej w życiu, nie musiały się stresować w szkole bo brak ziemniaczanego ryja = brak większych problemów, pewnie dostawały kartki na walentynki, pewnie były obrzucane śniegiem i wrzucane w zaspy, pewnie też dostawały karteczki „zaznacz czy chcesz ze mną chodzić”, na sto pro dostawały szczere komplementy „ojajejłojoj jaka ładna i grzeczna dziewczynka”. Fajnie takim.
Echhh. Podziwiam i gratuluję.

#gownowpis
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończ jęczeć i weź się za siebie . Miałem koleżankę brzydka z twarzy jak noc ale wyrobiła sobie takie ciało ze na brak adoratorów nie narzekała
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Szopenchauer napisal rozprawke o miłości bardzo podobna, ale niestety kobiety ale faceci traca ten entuzjazm który wy macie w sposób naturalny, wszystko się zmienia w milosci jak facet zacznie myśleć, bo nigdy nie zrobi tego kobieta taka wasza piekna uroda
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Można też było mieć ziemniaczany ryj, ale wyrosnąć na spoko paskina ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) poletzam te miny starych znajomych, którzy spotykają Cię przypadkiem dziesięć lat później :D
  • Odpowiedz
@Hannahalla: ja za łebka byłam mocno przeciętna, pryszczata, chuda jak patyk. Przez to oczywiście nigdy mnie nie rzucali śnieżkami, ale jak przytyłam na przełomie gimnazjum/liceum to okazało się ze jestem ładna, a chłopak który się zakochał w tym chudym dziewczęciu to wygryw i obecnie nawet mój mąż :)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Za to teraz w dorosłym życiu masz szansę na normalny związek z facetami co już nie szukają pameli na #!$%@? tylko czegoś z treścią że tak powiem.

ps.jak to twoje zdjęcie to nie jest tak źle, mówię to ja alfa mejl 9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz