Wpis z mikrobloga

Fajnego bydlaka se kupiłem?
Audicę miałem (80B4 2.8), Beemkę miałem (E39 2.5), no to kolejny wybór był oczywisty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W211 3.5 V6 272KM w gazie rocznik 2005 przebieg 279k km


Z ciekawszych opcji wyposażenia:
zawieszenie pneumatycznie regulowane airmatic
webasto z pilotem
audio Harman-Kardon
lampy bi-xenon
fotele przednie podgrzewane wentylowane, tylna kanapa podgrzewana
tempomat
klimatronik 4-strefowy
wspomaganie kierownicy zależne od prędkości
czujniki parkowania przód-tył
skrzynia automat 7G-tronic plus
lusterka fotochrom
czujnik zmierzchu/deszczu
tapicerka skórzana
nawigacja/zmieniarka 6-CD/bluetooth
większy aku/mocniejszy alternator/powiększony zbiornik paliwa
felgi 18" AMG

Co do zrobienia? Amortyzatory przód i lewa tylna lampa przecieka. No i oczywiście standardowe płyny/filtry. Poza tym na razie nie znalazłem kompletnie nic więcej do ogarnięcia.
Oj coś czuję że się polubimy, faktycznie z tego wozu się w ogóle nie chce wysiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to w grudniu czeka mnie zawał jak będę szukać OC, 21 lat, 3.5 litra i jedna stłuczka na koncie nie wróży mi najlepiej, a wręcz coś czuję że pobiję wszelkie rekordy cen OC (,) Nie no, coś się z ojcem wykombinuje z współwłaścicielstwem czy wozem na niego i będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i zapomniałem o najlepszym - beemkę sprzedałem tydzień temu i to było pierwsze auto które pojechałem oglądać. Wiele się nie naszukałem xdd
#motoryzacja #samochody #pokazauto #chwalesie #mercedes #w211
TypowyPolskiFaszysta - Fajnego bydlaka se kupiłem?
Audicę miałem (80B4 2.8), Beemkę ...

źródło: comment_I1s6OWgsRtZJE4V2nXv7QNjnOVnfPLQV.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: sprawdź w serwisie przebieg i żywotność pompy sbc (ta od hamulcy by się nie rozczarować przy 200km/h). Amory są drogie, ale obecnie da się już kupić zamienniki (nie kupuj używek). Lampa nie przecieka, to przecieka albo uszczelka pod lampą (taka pianka) albo uszczelka bagażnika (feler we wszystkich 211).
  • Odpowiedz