Wpis z mikrobloga

a w alfie chyba jedyne co mnie powstrzymuje już to kiepski infotainment i fakt że to SUV


@gwynebleid: Zawsze zostaje Julka - tańsza pewnie o 50k, a poza budą prawie to samo xD Teraz Veloce kupisz chyba za 180k, a najtańsze egzemplarze z wyprzedaży (w tym już skóra, automat i ponad 200 kunia) widziałem za 135k lol.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: jeśli obniżą również jakość do niemieckiego to kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą wiadomo że to inny segment, ale 210k za taką wydmuszkę, podczas gdy Stinger V6 230k ładnie pokazuje jak modne są suvy.
  • Odpowiedz
@xetrov: Stinger za swoje V6 też każe sobie zapłacić (choć oczywiście śmiesznie mało w porównaniu do innych V6)
a ja mam dwójkę dzieciaków, które muszę zapakować na wycieczki. Gdybym nie ich nie miał to brałbym stingera
@Funky666: Julia minimalnie za mała (Julka w oficjalnej nomenklaturze Fiata to Giulietta :))
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Ja dam radę się spakować na wycieczkę do 159 (która jest klaustrofobiczna), to i do Julii/Stingera się pomieścisz :) Znam ludzi, którzy mieli Brerę i chowali noworodka - dali radę, dopiero przy drugim dziecku skapitulowali xD Wszystko się da zrobić - miałem co prawda Lagunę i Megankę i w obu było 2x więcej miejsca w środku, ale to nie jest aż tak duży kompromis, żeby nie było warto spróbować (
  • Odpowiedz
@Funky666: mam giuliettę, dwójkę dzieci i 2m wzrostu. I żonę która musi zabrać dużo ciuchów. Jest za ciasno i już mnie to bardzo denerwuje.
@czuczer: samochody bardzo skoczyły z cenami ostatnio. Ja zniósłbym jeszcze średnie wyposażenie, ale nie brak silnika. I ceny rosną mocno (szczególnie w segmencie premium)
  • Odpowiedz
@rentonB: ehhh widzę, że trol z Ciebie i tyle. A wystarczy popatrzeć na komentarz wyżej od @gwynebleid i to mam na myśli - że ceny aut bardzo poszły w górę, a nie koniecznie cała reszta czyli wynagrodzenia. a Przynajmniej nie na tyle żeby to się rekompensowało. Dodatkowo moda na cudne pakiety i tak super reklamuje się skode kodiaq za 70 tys z silnikiem 1.0 bo i tak zeby to jezdziło i
  • Odpowiedz
@VeryApe: bez problemu, ale to ile miejsca zostanie, zależy od wózka. Ja się do Włoch w tym roku zebrałem z dziećmi 3 i 6, wózkiem i jednym z fotelików tyłem do kierunku jazdy i nie było źle (ale na takie pakowanie ściągałem koła z wózka, by jak najmniej zajmował)
  • Odpowiedz