Wpis z mikrobloga

@qbuteq: Obecnie ma to sens chyba jedynie w przypadku Jade lub N'Zoth shamana. Tylko oba archetypy pójdą w odstawkę koło kwietnia przyszłego roku. A i po co grać Jade Shamkiem, skoro Druid robi to lepiej? W przypadku N'Zotha to Shaman nie ma z nim nawet Tier3 decku, a co dopiero coś 'poważnego'. No ale zobaczymy jak będzie się łączyło z resztą kart z nowego dodatku.
@qbuteq jedyne w czym ja to widzę to jakaś kontrolna wersja szamana, konkretnie pod żywiołaki- cofnięcie Kalimosa lub jego sługusa albo jinyu może być wartościowe. Z racji że szaman ma trochę sensownych removali i ewentualnie jakieś leczenie utrata tempa może nie być aż tak bolesna. W teorii wydaje mi się to ok, ale wiele zależy od tego jak ukształtuje się meta
@qbuteq: za smokiem Priesta najsilniejsza karta z dotychczas pokazanych z nowego dodatku. Nie dość że mocna sam w sobie to jeszcze przydatna do różnego rodzaju combo decków. I w dodatku art bardzo ładny. Wincyj takich kart.
@weshu: A ja sam nie wiem co o tej karcie myśleć. Na pewno jest grywalna, ale czy będzie grana? No bo nie dostrzegam żadnego fajnego comba, bo po co sobie cofać kreatury które już mamy? Jak ktoś ma jakiś pomysł ciekawego comba (bo sam w sobie bez żadnego comba raczej wątpie że będzie grał) to niech napisze. A i jak sie okaże że karta będzie nie grana to też przypomne (
@Fiktorianin: Moim zdaniem nie potrzeba żadnego comba, świetna karta sama w sobie. Shaman ma mase dobrych minionów z battlecry, wiele już granych często w evolvie (Moat Lurker). Poza tym do leczenia minionów takich jak Thing from Below, które wróci za darmo albo mnożenia mnionów takich jak Fire Fly, Doppelgangster czy różnych co przywołują Jade Tokeny. A jak nie masz stołu to mocna karta na 6 turę. Jest super elastyczna i moim