Wpis z mikrobloga

#grafjon
Odcinek detykowany dla @dziekuje

W centrum zatłoczonego miasta można napotkać sie na takie coś.
Widzimy tutaj 3 całe wrzuty i jeden w połowie. My skupimy się głównie na Piracie.
Ten po lewej TJKOT, widać, że robiąc swój wrzut musiał się śpieszyć, stad te niedokładne pośpieszne wykonanie. Jak możemy się domyślać, jego prawdopodobny pośpiech był spowodowany tym, żę ściana zaczynałą się rozpadać. Widać próby w których sprejem chcę ją skleić. Ten fakt sugerowały by szlaczki 'Z Z' na przy literach T i na ostatniej literze T. Jednach tych szlaczków musiało być za mało.
przechodzimy teraz do naszego grafu w centrum,. PIRAT-A.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje technika która jest stosowana bardzo rzadko, że względu na swoją trudność i przebiegłość. Otóż, Pirat co widzimy w lewym górnym rogu w literze P, napisał ją tak starannie by wydawało się, że jego wrzut był już po wrzucie KOT-a. A wiemy, że tak nie mogło być bo on się nie śpieszył robiąc wrzut bo jest wykonany ładnie.
Kropki na dole mogą wydawać się zamysłem artysty, jednak w mojej opini dopisek Kalotta co w wolnym tłumaczeniu znaczy "Ten który tak średnio ogarnia ile liter jest w jego CR3W." daje nam znać ze te kropki to wynik nieudolnego skończenia dzieła. Więc patrząc na te kropki widzimy , że 3 litery grupy I.G.B. miały być po prawej stronie, jednak przy pierwej próbie stawiania kropek zmieściły się tylko dwie. Przy drugiej próbie w literce A, widać znów dwie i coś chyba zabrakło pomysłu jak zmieścić trzecią. z kolei dalej mamy już 3 ale są one dość haotycznie rozłożone, następne 3 już co raz lepiej. A w przed ostatniej próbie, artysta #!$%@?ł 4 kropki co już nie było do ogarnięcia przez team. Więc inny graficiarz wziął sprawy w swoje ręce i na ostatniej literce napierw napisał litery Grupy, a poźniej dodał kropki.
Moją teorię może potwierdzać aureola nad R, prawdopodobnie po tej akcji graficiarz nazywany KALOTTĄ, opóścił grupę i postanowili uznać go za zmarłego.
Ja na dziś dziękuję, i do zobaczenia.
herejon - #grafjon
Odcinek detykowany dla @dziekuje

W centrum zatłoczonego miasta...

źródło: comment_14jjNrkcKhC0eqAtVTHlleCL1aW7vQfV.jpg

Pobierz
  • 1