Wpis z mikrobloga

TO JEST ŻENUJĄCE, JAK POLSKIE FIRMY PRZEPROWADZAJĄ BLACK FRIDAY.

Właśnie dostałem maila od cdp.pl i rzuciłem okiem na ich ofertę #planszowki - jestem CHOLERNIE zniesmaczony.

Gry, które kiedyś u nich kupowałem lub byłem nimi zainteresowany i pamiętam ceny, teraz są (mówię o cenie, z której produkt został przeceniony) sporo zawyżone. To jest naprawdę żenujące i (chociaż rzadko tak mówię, tutaj pasuje jak ulał) typowo polskie.

Przykład: Boss Monster przeceniony ze 103 złotych na 48. Szkoda, że nie mam screenów, bo ta gra u nich kosztowała kiedyś ok. 60 czy 70 złotych i kupiłem ją własnie na sporej przecenie.

Magia i Myszy przeceniona z 322 złotych? Przecież była tańsza o kilkadziesiąt złotych wcześniej.

Nie wiem, co tu więcej można napisać. To jakiś dramat.
Żeby było jasne - nie liczyłem na wiele więcej, ale aż takiego dna to się nie spodziewałem.

#oswiadczenie #zalesie #januszebiznesu #polska #blackfriday
  • 8
  • Odpowiedz
@CKNorek: Potwierdzam. Ceny "normalne" są wyższe nawet od tych jakie ma Rebel. Faktem jest, że po tej pseudoprzecenie są to ceny najniższe na rynku. PRzynajmniej jeśli chodzi o MiM, dalej nie chce mi się sprawdzać :)
  • Odpowiedz
Przykład: Boss Monster przeceniony ze 103 złotych na 48. Szkoda, że nie mam screenów, bo ta gra u nich kosztowała kiedyś ok. 60 czy 70 złotych i kupiłem ją własnie na sporej przecenie.


@CKNorek: Wiesz że te przeceny to od ceny sugerowanej? 60zł to pewnie też była zniżka. ;)
  • Odpowiedz
@Taiffun: SCD Magii i Myszy jest wyższy niż 219zł. W tej kwocie jedynie kilka sklepów oferuje.
@PanBekon: Ceny mają spoko na tej promocji, bo są najniższe / bardzo niskie. Natomiast krzykliwość promocji i podawanie zawyżeonej oryginalnej ceny, aby OGROMNE PROCENTY się zgadzały to stara i brzydka zagrywka. No ale cóż, my się poburzymy, ale osoby niezorientowane w rynku nie będą narzekać. Summa sumarum są na plusie.
  • Odpowiedz