Wpis z mikrobloga

Mirki od jakiegoś czasu dostaje wkurzające smsy, najgorsze jest to że nie mają konkretnego numeru nadawcy ale że w jednym był link do sklepu to wskazuje mi nadawcę. Sklep internetowy zadowolenie.pl kupiłem od nich kartę graficzną i byłem zadowolony póki nie zaczęli mi wysyłać spamu. Miał już z was ktoś styczność z tym? Jak się z tego wypisać? #zadowoleniepl #spam #sklepyinternetowe
maniok - Mirki od jakiegoś czasu dostaje wkurzające smsy, najgorsze jest to że nie ma...

źródło: comment_WBk8UmwdlakzGjxquZGqSvBSNdYGkeHn.jpg

Pobierz
  • 6
@Prezydent_Polski problem w tym że operator blokuje takie coś w obie strony i jak ostatnio z matki telefonu (ten sam operator tylko tam zablokowany tego typu ruch ) chciałem do PZU zadzwonić to się nie dało przez tą blokadę
eee, coś Cię robią w bambuko z tą blokadą. Nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych i nie mają prawa tego robić. Skoro nie ma numeru nadawcy SMSa, znaczy że operator macza w tym palce. Poza tym wejdź na stronę tego sklepu i wyślij im wiadomość, o tym że wycofujesz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych (różne firmy mają różne procedury - jedni mają swój druk, inni każą Ci to na
Zobacz na to:

REGULAMIN ZADOWOLENIE.PL

40. W procesie rejestracji Konta, zgodnie z postanowieniami ust. 15, a także podczas składania zamówienia, zgodnie z ust. 6 oraz składania reklamacji za pośrednictwem formularza dostępnego w Sklepie, Kupujący podaje dane osobowe niezbędne Sprzedawcy do świadczenia usług, o których mowa w ust. 16 i 18, a także do wykonania zawartej przez strony umowy sprzedaży, a w szczególności imię i nazwisko, adres (ulica, numer domu, miejscowość wraz