Wpis z mikrobloga

Ci "strimerzy" to jakaś patologia oderwana od rzeczywistości, wykolejone dzieci co myślą, że są Panami świata... Prawda jest taka, że hajs który mają z donejtów nie jest wcale zajebiscie wysoką kwotą. #danielmagical podniecasz się tym rekordem... ile #!$%@? można to samo powtarzać (...) sam prowadzę firmę (ecommerce w 8 krajach) po reklamie w radiu mój sklep był w top 10 najczęściej odwiedzanych witryn w Polskim internecie.. ale to trwało przez 4 dni dlatego nie podniecam się tym jak ty... gdybyś miał na każdym strimie 60k ludzi to wtedy możesz oznajmić całemu światu że jesteś jupiterem jutuba w Polsce. Druga sprawa to twoje cele na donejty, ludzi ci wpłacali bo miałeś pomóc rodzinie a nie #!$%@?ć na mcdonald. To tak jakby wykop zbierał hajs na szlachetną paczkę a potem chlał przez 2 miesiące za ten hajs.
#ranfonix kolejne wykolejone dziecko ze szlugiem w ryju, nie potrafi sformułować dwóch zdań bez rzucania #!$%@? i tekstami, które mogą zaimponować 10 latkom. #boxdel mistrz i pan social media #!$%@? W tytule strima umieszcza #rafonix i cisnie grubego a jeszcze 2 miesiące temu go chwalił i oznajmiał, że do niego jedzie na impreze.
Nie ma tu lepszych i gorszych, ciśniecie po magicalu a każdy "jutuber" jest fałszywym #!$%@? i zmienia strony tylko żeby wyświetlenia się zgadzały. Przykro mi na was patrzeć bo ta #!$%@? moda na patologie w internecie przeminie a te filmiki zostaną na zawsze w internecie.
#danielmagical
  • 10
  • Odpowiedz
#


@szczery-jerry: ~50% zabiera serwis, który udostępnia donejty, oraz podatki od 18% 23% w zależności kto prowadzi jaką działaność (jeżeli w ogóle się rozlicza xd). Swego czasu robiłem na kasie w spożywaczaku za 1200zł netto więc porównywając do strimów to mało ale porównując do bardziej obrotnej osoby, która prowadzi swój biznes to kwota z dojentów jest bardzo mała w zamian za pajacowanie przed kamerą :D
  • Odpowiedz
@strangerseo: jasna sprawa , w pełni się z tobą zgadzam. A jeszcze jedna sprawa majster, nie miałbyś tam jakiejś tyrki ogarnąć? Ja młody , wysportowany byk , z refleksem chudzielca a nie jakoś spaślaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz