Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow
Moja żonka kupiła mi na wczesnego mikołaja klawiaturę mechaniczną ( o której zawsze marzyłem ) - też dostała prezent wcześniej. Po czym mija tydzień używania klawiatury a ona każe mi ją #!$%@?ć bo nie może znieść tego stukania klawiszy. Dodam, że po robocie uczę się programowania i strasznie dużo piszę (,) - Więc może ktoś chce kupić Genesis RX85 za 280 zł ?
  • 101
@Leniek: hahah coś ty to nie przejdzie, w miarę rozsądku szanujemy nasz budżet - zobaczymy jak założę te uszczelki - jak dalej będzie głośna to wrócę do swojej starej membranowej Lenovo 4X30
@term11: wiem wiem, ale chciałem zobrazować - że dużo korzystam z klawiatury a nie tylko do grania i wciskania WASD.@Paparappa: No ale trochę tak smutno, dostajesz na prezent a potem każą Ci się jej pozbyć. Sam by mi było szkoda wydać 300 zł na klawiaturę.
@samuraj24:
Po pierwsze zainteresuj się jakie masz switche - może można je wymienić albo kupić inną klawiaturę z cichszymi.
Po drugie - naucz się pisać delikatniej, na mechanicznej wystarczy musnąć klawisz żeby napisać znak, nie trzeba w nią napieprzać. Ten skok trzeba wyczuć, ale jest możliwe płynne i ciche pisanie na mechanicznej.
Dźwięk mechanicznej mnie #!$%@?, a gdzie jeszcze miałbym irytować osoby postronne. Jakbym chciał #!$%@?ć wieczorem to kupiłbym perkusję kuhwa
odpowiedz


@samuraj24: na początku myślę: no fakt, może jej przeszkadzać jak ktoś chce pisać na kompie maszyną jak do pisania. w sumie może ma takie marzenie, by tak stukało głośno jak maszyny do pisania.
ale myślę sobie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°): nieee, to nie chodzi o zwykłą klawiaturę, przecież sam mam zwykłą. no stukanie w klawisze zwykłej klawy nie może komuś aż tak przeszkadzać ( ͡
@samuraj24: no że chciałeś klawiaturę jak w maszynie do pisania ( ͡° ͜ʖ ͡°) i fakt, to może wkurzać, bo to głośne. no w sensie klawiatura mechaniczna = maszyna do pisania ( ͡° ͜ʖ ͡°). chociaż nie wiem czym się kierowały moje neurony
@samuraj24: "tylko mechaniczne klawiatury!!!" - znajomy sobie kupił do akademika, raz że ludziom spać nie dawał jak #!$%@?ł w gry po nockach, to jeszcze trzeba było go wyciszać na czacie głosowym, bo swoim stukaniem jedynie irytował...