Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow
Moja żonka kupiła mi na wczesnego mikołaja klawiaturę mechaniczną ( o której zawsze marzyłem ) - też dostała prezent wcześniej. Po czym mija tydzień używania klawiatury a ona każe mi ją #!$%@?ć bo nie może znieść tego stukania klawiszy. Dodam, że po robocie uczę się programowania i strasznie dużo piszę (,) - Więc może ktoś chce kupić Genesis RX85 za 280 zł ?
  • 101
  • Odpowiedz
@samuraj24: hahaha, no też mam takiego kolegę z którym nie mogłem grać w gry multiplayer na skajpie podczas gdy jego żona oglądała telewizje bo "nic nie słyszę, ciszej bądź, wyłącz to w tej chwili". Współczuje mirku, bo to nie jest normalne. Jeśli byś jeszcze przesiadywał na czatach albo innych forach po nocach a Ty się przecież rozwijasz. Ustaw do pionu jak najszybciej.
  • Odpowiedz
@samuraj24: @Zakakaikane:
Jeśli z kimś mieszkasz, to musisz się z nim liczyć, a nie "ALE SIE ROZWIJAM". Uczyć się można też na cichszej klawiaturze, a kilka godzin dziennie takiego stukania naprawdę może doprowadzić do szału i wcale się nie dziwię, że jej się to nie podoba. Nie mówiąc już o tym, że klawiatury mechaniczne często mają głośniejsze i bardziej upierdliwe odgłosy niż dowolna maszyna do pisania jaką widziałem.

EDIT: A
  • Odpowiedz
@kazal: ehh niebardzo rozumiem ten post, bo ja jak chce spać i Ona ogląda telewizor - to nie ogląda go w słuchawkach. Tu bardziej chodzi o to, że jednym to przeszkadza a drugim nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@wiktorek_pl klawiatura membranowa czyli zwykła ma 3 membrany które reagują na przyciski, mechaniczna ma przełącznik w każdym klawiszu. Mechaniczne są droższe i głośne (a te ciche są jeszcze droższe) ale zajebiscie wytrzymałe
  • Odpowiedz
  • 0
@wiktorek_pl wytrzymałość. Porządna klawiatura membranowa tania nie będzie a żywotność dużo dużo niższa. W skrócie mogę powiedzieć tak, że moja domowa klawiatura ma 4 lata i działa jak nowa w tym czasie w pracy już 3 membranowa mam w ciągu 5 lat i już są problemy z przyciskami
  • Odpowiedz