Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Witajcie Mirki i Mirabelki :)

..............................................................................................................................
Ciekawostka na start:
Od początku roku w Lotto wypłacone zostały grającym wygrane w wysokości ponad 551 000 000 złotych!
Gdyby jednak pula w grze EuroJackpot urosła do 375 000 000 złotych i została rozbita przez Polaka to kwota ta uległaby prawie podwojeniu! Wygranie najwyższej kumulacji w EuroJackpot otworzyłoby drzwi do przebicia miliarda złotych w wypłaconych nagrodach.
..............................................................................................................................

W dzisiejszym wpisie:
Czy ktokolwiek w ogóle wygrywa te nagrody główne!?

Okazuje się, że, pomimo wielu teorii spiskowych..., tak!

Ostatnio się, że użytkownik TomekB z forumlotto.pl wydrapał... 36 000 zł w zdrapce Szczęśliwe Linie! Zakupił los w cenie 3 złotych i okazało się, że to właśnie TEN los.

Jako ciekawostkę dodam, że wygrana padła w paczce 20 133 i taka przedział również znajdował się w arkuszu zdrapkowym. Oznacza to, że arkusz się sprawdza i warto się nim posługiwać przy szukaniu konkretnych losów! Obecnie nagroda została już zdjęta z arkusza i pozostałe proponowane gorące przedziały dla zdrapki Szczęśliwe Linie wyglądają następująco: 0-20 000; 25 000-35 000; 40 000-90 000; powyżej 95 000.

Skan wygrywającego losu z potwierdzeniem z Lottomatu wrzucam jako zdjęcie do tego wpisu. Dodatkowo odsyłam do tematu na forumlotto.pl gdzie użytkownik TomekB chwali się wygraną i odpowiada na pytania innych drapiących: http://forumlotto.pl/viewtopic.php?f=28&t=4073&start=30#p145099

Z niecierpliwością czekam na dzień w którym jedna z głównych nagród wpadnie w ręce jednej z Mirabelek bądź jednego z Mirków. Jeżeli będziecie mieli to szczęście to nie wstydźcie się dać mi znać nawet anonimowo. Niech pozostali wiedzą, że komuś z nas się udało :)

Od siebie dodam, że jeżeli szukacie zdrapki dla siebie to gorąco polecam zdrapkę "500 000 w Banku"! W ten weekend przekroczona została bariera pozostałych nagród w wysokości 500 zł. Obecnie pozostało ich 98 sztuk z początkowych 1600. Oznacza to, że pozostało jedynie około 6% nakładu a nadal do wydrapania pozostają wszystkie nagrody główne, każda z nich to 500 000 zł!

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że aktualizowany ranking zdrapkowy dostępny jest dla Was online pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_BNiPO7uka1rtfTmocxcZIaSEkNq3mFyV.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nutaharion Jedno pytanie. Jak sprawdzasz gorące przedziały w kolekturze? Prosisz panią za ladą żeby pokazała zdrapki i jeśli numery nsie zgadzają się z arkuszem to mówisz "jednak nie kupuję, do widzenia"? Mnie trochę wstyd tak zrobić xd
  • Odpowiedz
Prosisz panią za ladą żeby pokazała zdrapki i jeśli numery nsie zgadzają się z arkuszem to mówisz "jednak nie kupuję, do widzenia"? Mnie trochę wstyd tak zrobić xd


@Damasweger: Wstyd, nie wstyd, nie ma sensu po prostu kupować kuponów z przedziału, w którym nie ma już głównej nagrody.
  • Odpowiedz
Jedno pytanie. Jak sprawdzasz gorące przedziały w kolekturze? Prosisz panią za ladą żeby pokazała zdrapki i jeśli numery nsie zgadzają się z arkuszem to mówisz "jednak nie kupuję, do widzenia"? Mnie trochę wstyd tak zrobić xd


@Damasweger: @lubie-grzyby-ale-one-nie-lubia-mnie: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś się trochę wstydziłem i brało zażenowanie, ale teraz traktuję to jak sprawdzenie przed zakupem czy jajka w sklepie nie są
  • Odpowiedz
@uglyhero @Nutaharion

Bylam dzis w 3 sasiadujacych ze soba kolekturach na warszawskiej Woli. W dwoch zdrapka 500w banku byla dostepna w sprzedazy, w 1 z punktow kasjerka byla zdziwiona, ze pytam o ta zdrapke i powiedziala ze przeciez jest ona wlasnie wycofywana i niedostepna do kupna. Kilka dni wczesniej byl u niej agent z lotka i zabral pozostale kupony. W 2 pozostalych kolekturach agenta o dziwo nie bylo. Osobiscie watpie,
  • Odpowiedz
@maggicc2017: hej,
Najprawdopodobniej przedstawiciel TS zabrał od niej zdrapki, powiedział, że jest wycofywana i przeniósł je do innego punktu Lotto (najczęściej oficjalnego - np. takiego w galeriach handlowych, w takich wyspach Lotto).
Takie sytuacje zdarzają się jak np. przedstawiciel widzi, że dał 3 paczki jakiejś zdrapki a po roku nie poszła ani jedna paczka, wtedy, z racji upływającego terminu sprzedaży, zdrapka jest przenoszona w bardziej ruchliwe miejsce żeby zeszła.
Z
  • Odpowiedz
  • 2
@Ordowik nie pozostaje mi powiedzieć nic innego jak to, że zostałaś wprowadzona w błąd :p
Możliwe też, że sprzedawcy chodziło o "250 w banku" której sprzedaż zakończyła się nie tak dawno. Zapewne wiedziała że dzwony biją ale nie wiedziała w którym kościele ( )

Niezależnie od wszystkiego zdrapka dalej jest w sprzedaży i warto kupować właśnie ja :)
  • Odpowiedz