Wpis z mikrobloga

@kvvach: @kubakabana: @edyss: Pisałem do Williamsa o czas wysyłki i ewentualny tracking.
Odpisali, że tańsza wysyłka nie posiada opcji trackingu a wysyłka do Polski idzie od 10 do 14 dni od dnia wysłania przesyłki. Pełna treść maila w spoilerze


że tańsza wysyłka nie posiada opcji trackingu a wysyłka do Polski idzie od 10 do 14 dni


@Marqq: kurła to jak to jest, przecież jak byk było napisane że tańsza 3-5 dni a droższa 1-4 dni. A tu 10-14 XD
@kubakabana: @Marqq: w Polsce jak w lesie to i paczka długo idzie xD
Ogólnie mi się nie spieszy bo i gdzie ale dwa tygodnie to jest lekka kpina i źle świadczy o firmie. Gdy kupowałem model z michihamps to Niemcy mi go w cztery dni przysłali najtańszym dhl i nawet tracking był.

Jak oni chcą wygrać MŚ jak paczki nie mogą dostarczyć w normalnym terminie
@edyss:Szybsza wysyłka prawie 20$. Dla mnie średnio jest płacić prawie tyle samo za przesyłkę co za ten T-Shirt xD Poczekam sobie, nigdzie mi się nie spieszy, do marca mam czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rentonB ja sfarcilem Mireczku. Zbierałem się do zamówienia tych rzeczy od paru dni, dziś w końcu przysiadlem do komputera a tu ceny wróciły do starych :/ 90e za polowke i 140 za wiatrowke trochę słabo ale przypomniałem sobie, że miałem w telefonie otwartą kartę że sklepem i trzema rzeczami w koszyku. Cyknalem zamówienie I przeszło po starych cenach. Może i cebula mocno no ale... Mam:) Przed chwilą przyszedł email, że wysłano :)