Wpis z mikrobloga

w sumie to chudy byk świadomie bądź nie wczoraj nieźle siebie i Kinie podsumował xD Tylko Hajs,Hajs,Hajs i nic więcej w życiu się nie liczy. Nie masz pieniędzy? Nie wchodź wogóle w związek bo co ty jej możesz zaoferować? ( niska samoocena) A jeszcze o kindze zaczął gadać że ludzie z internetu nie maja co o niej myśleć bo to co on jej oferował to nikt jej nie zaoferuje , czyli rzeczywiście taka troszke kinia z roksy xDD #danielmagical
  • 32
@tajemniczy_wykopowicz 27. A dlaczego ja mam jej oferować pieniądze? Dlaczego mam brać takie karyńsko jak Kinga co nic nie umie zrobić tylko byc kurą domową? Człowieku wartościowa kobieta w tych czasach ma swoje pasje, ciekawą pracę i jest niezależna jeżeli ma coś w głowie , a nie siedzi na garnuszku u swojego pana i moderuje czat. Proszę cię dla kobiety dla których liczą się jedynie pieniądze są poniżej pewnego poziomu. Oczywiście to
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM powód dla którego ty masz za to wszystko płacić? Bo ona ma cycki i cipke? Dlaczego ona siedzi cały dzień w domu? Nie pracuje czy nie robi czegokolwiek? Można iść na basen, rolki, łyżwy, na siłke można iść razem, #!$%@? jest tyle zajęć co można razem robić bez kasy ( lub za bardzo małe pieniądze ) że to masakra. Serio wy trafiacie na takie same karyńska co siedzą w domu i
@tajemniczy_wykopowicz:a co ty na pierwszej randce mówisz ile zarabiasz? ehh.. tu nie jest problem w tym że ty mniej zarabiasz tylko że stawiasz siebie niżej od kobiety, a angaż powinien być 50/50 , no na początku musisz ty podbić ale później w związku to każdy powinnien od siebie coś dawać ale to za długi temat.. Więc dam ci radę jak nasz były prezydent: Zmień pracę, weź kredyt ( ͡° ͜