Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirunki z #tarnow . Witam Was w kolejnej edycji teleturnieju Palarniada, w którym ja zadaję w kółko jedno i to samo pytanie, a Wy odpowiadacie jeśli znacie odpowiedź, lub wydaje Wam się że znacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzie w Tarnowie można wypalić cygaro?

Nie chodzi mi o

w Altanie może pan wypalić, akurat wieje, pada śnieg i jest -5 stopni

albo restaurację

mamy salę dla palących, pan powdycha kurczaka, a goście dym z 3 nuklearnych cygar palonych 90 minut.

Chodzi mi o lokal/pub/kawiarnię/restaurację (nie wykluczam) z wygodnym do siedzenia miejscem, w miarę cichym otoczeniem (żeby dało się rozmawiać) gdzie ani mnie nie będzie dokuczała klientela (ciasnota), ani klientom obiektu nie będzie przeszkadzał sączący się dym. Do tej pory funkcjonował ogródek w Soprano, ogródek w Warcei w zasadzie tyle. Z racji pory roku ogródków nie ma i zostałem na lodzie (dosłownie) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiecie jak to wygląda np. w takim Bombayu? Albo coś w rynku (nie znam knajp, oprócz Forum i Włóczykija i Warki).
  • 21
  • Odpowiedz
@zolwixx: u Jana na dole, tam gdzie bilard, można było palić. W Desperado jest ten niby przedsionek, który jako tako odgradza przed zimnem dodatkowo zostawiają na zimę stoliki itd.
  • Odpowiedz
@haypayss: Jan, Desperado, odnotowałem, dzięki :) Będę do nich dzwonił i pytał co i jak.
@Valky: Gospoda by najbardziej przypasiła, tylko żeby ściszyli muzę, będę dzwonił, pytał.
@LeVentLeCri: widzisz? a ja wiedziałem, że jesteś z... Krakowa. Czy jakoś tak :)
  • Odpowiedz
@Caarolin: no to przyszły rok :) u mnie święta również odpadają i pierwsze 2 tygodnie stycznia chyba też, jeszcze niepewne.
@cziterus: 4 grudnia wraca, ale zawsze można zagadać na jego multi (tylko ciii!)
@razor275: domyślam się, nie mniej zadzwonię, dopytam.
  • Odpowiedz