Wpis z mikrobloga

mentalnym


@zwei: A to Unia Europejska ma monopol na jedyny słuszny światopogląd, że musi narzucać go innym, jak nie kijem to pałką? Najpierw nazizm, teraz miltikultularyzm, co w perspektywie ~50 lat odbije się na spadku populacji europejczyków i wzroscie arabów a to jest fanatyczny zbity w gromady beton, którego nijak nie da się rozproszyć. Co bedzie następne? Wojna religijna? #!$%@?.
@BijcieMasterczolki: Ty się jeb... w ten pusty łeb. Ja mogę stać za swoim krajem, ale nie będę stał za Pisem, który działa na szkodę Polski. I ucieszyłbym się bardzo gdyby Unia narzuciła jakieś sankcje finansowe na Polskę. Jak się kurek zakręci to szybko się skończą 500+. mieszkanie+, kupuje głosy+. Zobaczymy wtedy jak bardzo wyborcy kochają PIS jaki im pieniądze zabiorą.
@Xemm: Tez nie jestem za pisem, nie mniej przez gardlo by mi nie przeszlo powiedzieć złego słowa natemat naszego kraju za granicą w żadnym wypadku jaki by nie był. To samo się tyczy mediów. Jak unia zagra tak tańczą stado bezmózgich zakompleksionych baranów w poczuciu niższości, bycia gorszym. Z mentalnością włażenia w dupę komupopadnie, bo wszystko co na zachód jest lepsze. To przykre, bo skończy się to tak, że wyruchają cały
@BijcieMasterczolki: Ja i tak już tyle płacę, że różnicy mi to nie zrobi. A im szybciej ludzie przestaną wierzyć, że można żyć na kredyt tym szybciej będzie jakaś nadzieja dla tego kraju. I jest różnica miedzy krytykowaniem kraju a krytykowanie władzy w kraju.
@BijcieMasterczolki: O tak, hurr durr mamy swoje zdanie, czyli jakie? xD Polska polityka to ściek, jakakolwiek "myśl polityczna" to albo kopiowanie od Francji albo gównopomysły jak liberum veto, ten tak zwany "naród" najpierw powinien się nauczyć odrobiny pokory wobec innych zwłaszcza że w przeciwieństwie do nas oni byli w stanie utrzymać niepodległość w swoich rękach. Nie dość że polacy na kolanach wyjęczeli jej odzyskanie to teraz jeszcze chcą kogoś pouczać o