Wpis z mikrobloga

@BlackWidower: jest szansa, że to za 10zł nie będzie działać (kupowałem taki sam i musiałem wymienić, bo w kilku konfiguracjach pc-monitor w ogóle nie reagowało) i nie możesz podpiąć do niego audio
Z drugiej strony 100zł to jak na moje trochę za dużo, widziałem jakieś tańsze wersje tego samego urządzonka
@nomus: akurat to za 10zł z linka nie będzie działać, bo nawet w opisie jest, że nie współpracuje z ps3, ale z drugiej strony już chyba wolę kupić sobie jakiś używany telewizor do 3 stówek i pograć jak człowiek, niż męczyć się na 19 calach, o ile w ogóle zadziała
@BlackWidower: Sry, tak tylko rzuciłem, bo w konsolach to na PS 1 się zatrzymałem. Chciałem dobrze, wyszło jak zwykle. Btw, nie działało, bo monitor bez tunera TV może nie mieć odpowiednich ustawień, które w postaci sterowników są wrzucane na PC (do którego monitor jest). Konsole z założenia są pod TV , a nie monitory konstruowane.
@qciek: Nie ma problemu, doceniam pomoc :)
Trochę sobie o tym poczytałem, i dowiedziałem się, że HDMI nadaje sygnał cyfrowy, a VGA analogowy, dlatego może być problem z podłączeniem tego i żeby zaczęło działać będzie potrzebne właśnie to pudełeczko w cenie 100zł.
Cóż, takie uroki korzystania z ponad 10 letniego sprzętu ( ͡° ʖ̯ ͡°)