Wpis z mikrobloga

Oglądając grę Alvaro Moraty od jakiegoś czasu nie mogę wciąż zrozumieć decyzji zarządu Realu Madryt. W dzisiejszym meczu widać było doskonale jaką kontrolę nad piłką i nieporównywalną w tym momencie technikę w kontekście Benzemy posiada Morata. Jak można było puścić kogoś z takim potencjałem i kogoś kto miał najlepsze statystyki w liczbie
strzelonych bramek względem spędzonych minut na boisku?
Życzę mu jak najlepiej. Zasłużył sobie na to, by w końcu go doceniono.
#mecz #chelasea #realmadryt #pilkanozna
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@zexan Z prostego powodu. W Realu napastnik musi pełnić rolę pomagiera Ronaldo. Cała gra jest ustawiona pod Crisa więc piłkarz grający na szpicy zamiast szukać okazji do zdobycia gola musi mu robić miejsce i właśnie Benzema jest takim jego prywatnym służalcem więc dopóki Ronaldo będzie w Realu to nie będzie innego napastnika.
  • Odpowiedz
@Mark09: @sbcs: Ale cała kurioza polega na tym, że kiedy dostawał szanse to je doskonale wykorzystywał i nieraz ratował dupę Realowi, dodatkowo przebywanie na boisku Ronaldo i Moraty jednocześnie wyglądało znacznie lepiej niż dzisiaj Ronaldo i Benzemy. Dlatego tak ciężko mi zrozumieć decyzję zarządu Realu o faworyzowaniu Bezformy.
  • Odpowiedz
@zexan: Ronaldo tam decyduje z kim będzie grał. Z Benzemą już gra wiele lat i mają te wypracowane schematy na zasadzie: Ronaldo strzela - Benzema nie przeszkadza. Morata jako "normalny" napastnik byłby chytry na gole a Cristiano nie lubi kolegów którzy więcej od niego strzelają. Musi być w centrum uwagi żeby zdobywać Złote Piłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zexan: Higuaina który był chytry na gole też z Realu pogoniono. Największe gwiazdy takie jak Ronaldo, Messi czy Neymar mają w swoich klubach dużą władzę i to jest fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale Morata na tym dobrze wyszedł bo w Chelsea nie musi być niczyim parobkiem.
  • Odpowiedz
@paruweczka: Moje zdanie jest takie, że Morata nie pasował Zidanowi do jego układanki z Ronaldo i Balem na bokach. Przyznam rację, że Benzema robi czarną robotę i ściąga na siebie zawodników robiąc miejsce kolegom, ale Morata też to potrafi, dokładając do tego znacznie lepszą skuteczność. Zamiast dziękować tak skutecznemu grajkowi, wystarczyło dostosować jego grę do zespołu i grę zespołu do niego. Pójść na kompromis i znaleźć balansowe rozwiązanie. Ale Morata
  • Odpowiedz
jaką kontrolę nad piłką i nieporównywalną w tym momencie technikę


@zexan: xDDDDDDDDDDDDDDDD


czlowieku zmien sport, ktorym sie interesujesz, bo KOMPLETNIE nie ogarniasz
  • Odpowiedz
  • 0
@zexan Twierdzisz, że Morata jest lepszy technicznie od Benzemy?
Wiem, że hejt na Karima jest od pewnego czasu w modzie, ale czegoś równie absurdalnego nie przeczytałem już od dawna XD
  • Odpowiedz