Wpis z mikrobloga

Życie ty #!$%@?,dlaczego nie moge nic osiagnac,zarabiac dobrze albo mieć dziewczyne ktora zrozumie a nie bedzie darła #!$%@? "wez sie w garść przegrywie"
Jak zawsze żadnych chęci do życia (ku zdziwieniu calego społeczeństwa),cale życie wiatr w oczy a kłody po nogami to profilaktyka u mnie, innym to się poszczęsci,potencjał do nauki,sprawność fizyczna,bogaci rodzice z kontaktami,tacy sobie życie układają bez wysiłku,dla nich to normalne wyjechać na wakacje za granicę kiedy dla mnie sukcesem jest jak zarobie 50 zl i kupię sobie zielonego krzaka gdzie oczywiście w polsce jest nielegalny i nie tolerowany,za to inni mają to co chcą, patrze na fejsiku na dawnych znajomych z klasy to każdy po ślubie,z prawkiem,drogimi ubraniami a ja cieciuje po 16 h na placu budowy za marne 1500 zl bo z kazdej innej pracy wylatuje, jak to jest ze trafiło na mnie,dlaczego nie ma sprawiedliwości,nawet nie mam jak znaleźc sobie hobby bo w #!$%@? cebulandi wszystko kosztuje i to za duzo,zeby nol lajfic przed kompem w gry to komputer za minimum 4k musi byc bo zadne gry nie pójdą...mam tylko rozklekotany tablet na raty,juz nie wspomne o innych dlugach ktore mnie w depresje wpędzaja ja juz to #!$%@? nie chcę takiego zycia ale nawet zabic sie nie moge bo jestem obsrańcem a w polsce oczywiście eutanazja zabroniona no przeciez...zostalo mi ogladanie naruto,tylko boje sie ze jak skoncze ogladac wszystkie odc to juz nic nie bede mial w zyciu
ŻYCIE TY #!$%@? #!$%@?
#przegryw ##!$%@?
  • 7
  • Odpowiedz
@sad_budluck: w sumie cię nie znam a rady ci pewnie niepotrzebne, ale:

- nie oglądaj innych ludzi na fejsbooku, masz tam potężny observation bias. Ludzie wrzucą na fejsa zdjęcie ze ślubu albo wprowadzenia się do nowego mieszkania ale nie wrzucą zdjęcia jak kłócą się z żoną, salda rachunku z kredytem hipotecznym, rachunku z wizyty u psychiatry bo leczą depresję spowodowaną presją otoczenia (zwłaszcza u ludzi z bogatymi rodzicami to się
  • Odpowiedz
  • 0
@sad_budluck tak już jest że jednemu wszystko przychodzi z łatwością a drugi musi starać się 3x tyle a i tak nic nie wychodzi, życie jest niesprawiedliwe ale pomyś sobie że istnieją ludzie którzy są jeszze wiekszymi przegrywami, ludzie na wozkach, slepi, ubodzy niebktorzy z nich z usmiechem na ustach zyja dalej, to kwestia podejscia do takiej sprawy, brak ci pewnosci siebie, tez czasami w siebie powatpiewam
  • Odpowiedz