Wpis z mikrobloga

@parowkigotowane: a ja zapytam trochę inaczej - jakiś lekki, ale nie wysuszający okolic oczu i nie pogłębiający zmarszczek znasz? Bo obecnie nic nie używam, catrice się nie nadaje pod minerały (nawet jak psiukam wodą różaną, co zdaje egzamin jesli chodzi o więcej warstw minerałów). Myślę o korektorze mineralnym, ale chciałabym mieć też taki zwykły?
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: taki zwykły, polecam la girl pro concealer. powiem szczerze, ze kupilam go bo bralam ten ciemny do konturowania i musze powiedziec ze jest bardzo dobry. nie kryje super, powiedzialabym od niskiego do sredniego krycia, ale ma bardzo ladny brzoskiwiony kolor (ten porcelanowy najjasneijszy) przez co ladnie niweluje cienie ale tez jest jasny. dwa, taki lekki lubie tez maybbelline affinitone, tarte shape tape(mimo krycia nadal lekki), born this way i
  • Odpowiedz
@parowkigotowane: wiedziałam kogo zapytać. La Girl mam stacjonarnie we Wrocławiu, a Nars może jest w sephorze? Born This Way chyba też sephora, a tylko tarte shape tape jest online, a to u mnie odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°) zerknę sobie na nie, bo catrice - nałożone NA podkład daje radę, ale eksperymentuję z korektorem w płynie pod minerały i nawet jeśli to zły pomysł, to chcę
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: nars jest w sephorze i kosztuje 140 chyba wiec nie tak zle, born this way tez cos kolo tego.
mi te wszystkie ''szeroko'' polecane drogeryjne robia kupe pod okiem.
catrice w plynie -ciemnieje
catrice camouflage- tylko na buzie, pod okiem wchodzi w zmarszczki, ciezki (jak wszystko w kremie zreszta)
loreal true match stara wersja - efekt starej babci pod okiem
  • Odpowiedz
@parowkigotowane: spoko, przecież nie kupuję. Sprawdzę to L.A. girl, bo najtańsze (póki co) - jak napisałam wyżej, to eksperyment jest, nie chcę, żeby mi potem korektor droższy od paletki cieni się kurzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Catrice camouflage u mnie walkuje sie juz po godzinie więc nie polecam. Korektory nyxa ciemnieja o KILKA tonów więc także nie. Słyszałam wiele dobrego o tarte shape tape Ale to już wyższa polka cenowa.
Od siebie mogę polecić Astor Perfect stay najjasniejszy odcień i maybelline anti rewind czy jakoś tak w odcieniu neutralizer ʕʔ
  • Odpowiedz