Wpis z mikrobloga

#4x4 #offroad #nissan #patrol #motoryzacja - Chcę zakupić Patrola y60 (3/5 drzwi) lub y61 - Silniki w obu przypadkach 2.8D. W jaką wersje najlepiej iść? Jakie są różnice? Nie jeździłem jeszcze żadnym z nich i chciałbym zasięgnąć opinii od osób, które miały doświadczenie w tej kwestii.
  • 13
  • Odpowiedz
@bigger: Weekendowo teren, bezdroża, plaże, czasem może zogranizowany wyjazd w grupie gdzieś na offroad. Ale od czasu do czasu pojeżdżę też po miejscu ale nie robie dużo KM, więc podejrzewam, że 60% lekki teren/40% miasto.
  • Odpowiedz
@bigger: Jak z częściami do Patrola - łatwiej do y60 czy y61? Jak na wartości te auta się trzymają, gdybym chciał sprzedać za 2-3 lata?
  • Odpowiedz
@heroas: Krotki da rade? Bo dlugi y61 to juz niezly wagon jest. Do powazniejszej zabawy IMHO za ciezki.

Siliniki 2.8 za zajebiste i #!$%@? jendoczesnie. Zajebiste, bo (pomimo mitow o uszczelce) wytrzymale i b. podatne na tuning (fabrycznie zakupty dol)

Kultura zajebiste (rzedowe 6). Do mojego najkochanszego patrola (dlugie y61 podlugbane na wyprawowke) bylo niestety za slabe. Przelotowa na autostradzie to 100-110km/h spalanie w trabe (14-15l/100) zupelnie nieadekwatne do osiagow. Wspomniane wyzej V8 palilo kolo11-12l/100 i dynamika byla zupelnie
bigger - @heroas: Krotki da rade? Bo dlugi y61 to juz niezly wagon jest. Do powazniej...

źródło: comment_Ir9U4qwNcDjtUYHRuF0eUlLhs4ielCAq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz