Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle to piszę chyba pierwszą recenzję książki i muszę Wam polecić "Wojny Konsolowe".

Jest to książka gdzie głównym bohaterem jest Tom Kalinske, marketingowiec, który przeniósł postać Sonic'a do ikony popkultury, dosłownych wojnach konsol czyli przepychankach z Nintendo.

Mimo, że nie jest to książka coachinogowo-marketingowa, można wiele się z niej na ten temat nauczyć. Zacząłem sam z siebie ogladać jak wyglądałY kampanie reklamowe na początku lat 90 (słynne Nintendon't czy Sonic 2sday). To dopiero były Wojny Konsolowe, nie to co teraz #pcmasterrace czy #consolepeasants.

Pierwszy raz wciągnęła mnie książka, która nie była powieścią, tylko dobrze ułożoną historią, która, o dziwo, wydarzyła się naprawdę. Bardzo podobał mi się sposób w jaki przeprowadzano dialogi - to jest przy odrobinie fikcji literackiej o wiele lepiej się książkę przyswajało (np. były rozmowy w Nintendo, Sedze, które nie zostały nagrane, tylko dopowiedziane).

#ksiazka

P.S. Nie bijcie za tagi :P
Adampasztecikczwarty - Tak w ogóle to piszę chyba pierwszą recenzję książki i muszę W...

źródło: comment_eMQxIdHI5JvHVnoTCQD1OFMOYEaUmekW.jpg

Pobierz