Wpis z mikrobloga

Mirasy z tagu #motoryzacja prośba o podpowiedź lub pomoc. Kupiłem auto z zakodowanym radiem, niestety auto nie posiada książki serwisowej, a w środku brakuje naklejki z kodem. Czy ktoś spod znaku #honda miał podobne doświadczenia? Udałbym się do serwisu ale w promieniu 100 km nie mam żadnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
@C4sh: jeżeli jesteś właścicielem to zadzwoń lub napisz do Honda Polska, nie do żadnego ASO bo tam partacze siedzą i powinni Ci podać. Przy okazji dowiesz się, może jakichkolwiek innych rzeczy :P tak jak ja, że samochód robił 60k rocznie
@junoreactor chyba wolałbym uniknąć dla świętego spokoju takich informacji bo mogę się niemiło zaskoczyć :d aczkolwiek dziś przeszła przegląd bez większego problemu. Nie było możliwości wcześniej zweryfikować i formacji na temat przebiegu, że się tak wpakowales?
@C4sh: w japońcach cieżko było o jakiekolwiek info. Jedynie w system wpisywali akcje serwisowe itp. a jedyne szczegółowe informacje są w ASO, w którym był serwisowany. Musiałbym pisać do wszystkich aso w niemczech :D
@C4sh: w japońcach cieżko było o jakiekolwiek info. Jedynie w system wpisywali akcje serwisowe itp. a jedyne szczegółowe informacje są w ASO, w którym był serwisowany. Musiałbym pisać do wszystkich aso w niemczech :D