Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wkurza mnie, odstrasza to, że faceci dążą do seksu. Chciałabym żeby mnie lubili. A jest tak, że np rozmawiamy, oglądamy film, przytulę się (po zachęceniu) i sobie myślę jak miło, spokojnie, bezpiecznie. A to zawsze dla faceta jest po prostu wstęp do seksu, potem chce masaż potem już oficjalnie chce seksu.
Chciałbym żeby ktoś po prostu lubił ze mną przebywać, żebym poczuła sie bezpiecznie. dopiero wtedy się otworzę. A nie kiedy jest ewidentne, że te wszelkie kroki po prostu mają prowadzic do seksu.
Nie lubię tego, że w zasadzie z każdą mogliby uprawiać seks. Po co mi to? Nie czuję, że wybrał własnie mnie, bo coś do mnie czuje, tylko to, że realizuje jakiś plan i potem jeszcze pewnie opowie kumplom. Fuj.
Mam złe myslenie? Chcę się czuć bezpiecznie, a nie jak lalka. Jestem człowiiekiem a nie pojemnikiem na ..... #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania jak najbardziej są faceci, którzy nie traktuja cie jak worka na sperme, oraz sa kobiety które lubią seks. Pamietaj jednak też że poped seksualny z wiekiem maleje (ale rzadko kiedy calkiem zanika), wiec może jakis starszy pan bedzie chcial sie tylko poprzytulać.
  • Odpowiedz
Kormoran: >Nie czuję, że wybrał własnie mnie, bo coś do mnie czuje, tylko to, że realizuje jakiś plan i potem jeszcze pewnie opowie kumplom. Fuj.

@AnonimoweMirkoWyznania: Tak właśnie jest. Większość takich osobników to strasznie zakompleksieni, mali ludzie, jak zaliczają to czują się trochę więksi. Mnie na przykład to brzydzi, nigdy bym nie próbowałbym dobrać się do majtek nowopoznanej obcej dziewczynie, wolałbym się oswoić z nią a nie robić szturm w
  • Odpowiedz
@Linds: Nie zgadzam się, że "to nie jest tak że, każdy facet dąży do seksu", ale masz racje że dużo jest takich dla których nie tylko to się liczy. Chyba, że jest aseksualny albo niezainteresowany z powodu niekompatybilnej orientacji, ale generalnie, myślę, że każdy facet faktycznie do tego seksu dąży. Mimo, że z różnymi poziomami zaangażowania.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Są tacy faceci, którzy chcą by dziewczyna poczuła się przy nich bezpiecznie i chcą lubieć z nią przebywać i to raczej nie jest rzadkość wśród facetów. Wystarczy poszukać. Ale też, naturalnym jest, że facet chce seksu, wcześniej czy później. Można trafić na takiego, który nie będzie od razu tego oczekiwał.
  • Odpowiedz
CynicznaObywatelka: @AnonimoweMirkoWyznania masz jakieś chore i spaczone myślenie. Faceci też nie chcą się przytulać do każdej napotkanej laski i z każdą uprawiać seks. Też potrafią mieć kumpele w których nie widza obiektu seksualnego (wtedy to najczęściej ona jest zakochana w takim ) idź do jakiegos psychologa może o tym pogadaj bo z takim podejściem żadnej normalnej fajnej relacji nie zbudujesz.

Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz
GigantycznyNomad: Tak, masz złe myślenie.

1. Nie generalizuj.
Jestem facetem, zazwyczaj dziewczyny z którymi się spotykałem same tego chciały. Mi seks nie sprawia przyjemności, jest jedynie czynnością którą wykonuję dla tej drugiej strony.
2. Może po prostu pogadaj z nim o tym co leży Ci na sercu?

Może po prostu musisz zmienić target?

Zaakceptował: Asterling}
  • Odpowiedz