Wpis z mikrobloga

iPhone X to mój pierwszy iPhone, przez ponad 8 lat używałem wyłącznie androida więc nie chce by zabrzmiało to jak fanbojstwo. Większość tych filmików o łamaniu face id to nic innego niż clickbaity. Dlaczego? Ponieważ Face ID ma szeroki "learning curve" gdy ustawisz po raz pierwszy Face ID i założysz np okulary to telefon się nie odblokuje, poprosi cie o kod. Jeżeli wprowadzisz kod majac okulary wowczas zapamieta ze nosisz okulary, kiedy nosisz wysoko szalik na twarzy w zime wówczas poprosi cie o kod, zapamieta twoja twarz w trakcie takiego zjawiska. Telefon z czasem coraz bardziej i coraz lepiej uczy się "swojego właściciela" więc z każdym odblokowaniem w różnych warunkach telefon nabiera pewnosci siebie. Teraz nie muszę nawet podnosic telefonu by go odblokwać, lekko się pochylam i już jest odblokowany. Nie patrząc bezpośrednio na ekran trzymając głowę nad telefonem.
Gdy zrobisz Factory Reset i ustawisz Face ID ten dostaje kilku czkawek i to fakt, po kilku dniach dziala perfekcyjnie i w warunkach lepszych niż pokazywanych na reklamach tej technologii gdzie musiales sie patrzyć w ekran na wprost by go odblokować.

Nadal się go uczę ale to naprawde porządny sprzęt który pozytywnie mnie zaskakuje kazdego dnia udowadniajac swoja przewagę w płynności działania ponad znacznie mocniejszej konkurencji...
Pozdrawiam były użytkownik S8+, LG V20, NOTE 5, Samsunga S3, OnePlus One, HTC M8 na przestrzeni lat.


#iphone #telefony #smartfony #apple #android
A.....h - iPhone X to mój pierwszy iPhone, przez ponad 8 lat używałem wyłącznie andro...

źródło: comment_2xnLQ4pALZerg1SuuxSV9EfYcDDUSZOf.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@AmonGoeth:

udowadniajac swoja przewagę w płynności działania ponad znacznie mocniejszej konkurencji...


Dlaczego konkurencja jest mocniejsza od iPhone? Apple produkuje najszybsze procesory mobilne, więc nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że telefony z androidem są przepotężne, a iPhone jest słaby.
  • Odpowiedz
@sell_your_soul: do tej pory używałem V20 który jest naprawde P O T Ę Ż N Y M telefonem ale używało mi się go wygodnie. Dotarły do mnie informacje że iPhone X+ bedzie w pazdzierniku przyszlego roku. Biorąc pod uwagę fakt że w apple nie ma przycisków na dole ekranu i czasami trzeba sięgać kciukiem po przekątnej by przejść do innego elementu menu uważam że iPhone X jest dla mnie idealnym telefonem
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: raczej niepożądany w takim razie stan umysłu. Chyba, że chcemy, aby dzieci w Kongo, w Chinach, pracownicy w fabrykach, inżynierzy oraz ludzie od excela w Apple, a także ludzie w sieci dystrybucyjnej mogli zarobić.
  • Odpowiedz
X jest wielkosci 8+


@sell_your_soul: mówisz o wyświetlaczu czy całym telefonie?

@Morthgar: by wiedzieć dlaczego na przestrzeni lat to Xiaomi nadal pozostaje lepszym wyborem.

@AmonGoeth: to zapewne można wydedukować ze specyfikacji, recenzji, itp.


Musicie wiedzieć, że te dwie marki pozycjonują się na dwie przeciwstawne marki. Chcą trafić do konkretnych ludzi z konkretnymi potrzebami i zasobami. Tutaj dużą rolę odgrywa podświadomość i marketing. Kwestia specyfikacji jest wręcz trywialna w procesie
  • Odpowiedz
udowadniajac swoja przewagę w płynności działania ponad znacznie mocniejszej konkurencji...


@AmonGoeth: od kilku lat apple ma najmocniejsze procesory na rynku ¯\_(ツ)_/¯

w dwa tygodnie zakochać się w telefonie do tego stopnia żeby bronić jakiejś tam technologii w nim zawartej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz