Wpis z mikrobloga

@KolegaPatryk: Mógłbyś podrzucić jakiś poradnik/tipsy jak zdobywać tą walutę? Mam wrażenie, że utrzymanie w miarę ok drużyny jest jeszcze droższe niż w Fifie, przez to wykupywanie kontraktów którego jeszcze do końca nie ogarniam :).
@Cierpsanity: Podstawa to wygrywanie meczów. Z tego oczywiście jest najwięcej GP. Do tego polecam zrobić sobie mocną drużyne na offline i wygrać ligę mistrzów, za to wpadnie Ci zawsze jakieś 6-8k GP. Przez pierwsze granie na trybie CO-OP są spore zastrzyki GP bo za każdy rodzaj wrzutki/strzału/podania itp. do partnera dostajesz po 400. Kolejnym sposobem jest zrobienie drużyny składającej się z samych leszczy jedno gwiazdkowych i granie nimi przeciwko cpu na
@KolegaPatryk: Super, dzięki Ci za taką obszerną odpowiedź. :)
Bardzo ciekawy jest system zdobywania zawodników przez scoutów, jest sens budowania takiej startowej drużyny srebrnych zawodników i ich rozwija ja przez doświadczenie itp? Ciekawi mnie ten koncept ich poziomów, czy np taka drużyna srebrników będzie tańsza w utrzymaniu a z czasem może się stać przyjemna w grze? Jeśli tak to jak właśnie takich średniawych zawodników zdobyć? Przez scoutów których czasem po meczu