Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #budownictwo #kiciochpyta #remont #pytanie #budowlanka

Mirki mam pytanie. Zauważyłem pęknięte kafelki w kuchni. Znalazłem w netach https://www.picobello-shop.pl/zestaw-naprawczy-ceramix-premium-do-naprawy-uszkodzen-na-ceramice-kamieniu-i-plytkach taki preparat Picobello do napraw ceramiki. Pomoże to na pęknięcie? Ktoś naprawiał pęknięcia i ma jakiś pomysł? Wymiana nie wchodzi w grę to wynajmowane lokum.
SkoreK89 - #remontujzwykopem #budownictwo #kiciochpyta #remont #pytanie #budowlanka

...

źródło: comment_K1KwGBR6vM9hO8SKRvieEKz5RMOuoVH9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Norskee: Tylko czy sam akryl zatuszuje "krechę" i czy dostosuję połysk. Pozostaje też wtedy kwestia fugi. Preparatem z linku mogę mieć jakąś kontrolę na tymi elementami.
  • Odpowiedz
@SkoreK89: czemu chcesz naprawiać płytki w wynajmowanym? Pęknięcie wygląda na przeniesione ze ściany pod płytkami więc to chyba nie Twoja wina.
  • Odpowiedz
@WuBe: Bo kaucja w EUR i wolałbym ją zachować ;) Właściciele raczej tego nie zrozumieją, że nikt nie #!$%@?ł specjalnie głową. Jestem Polakiem, lokum w NL, resztę pewnie się domyślacie ;)
  • Odpowiedz
pęknięcie zaczyna się w miejscu montażu otwieranego okapu. Ktoś musiał szarpnął za mocno, albo jebnąć zamykając i oto efekt :)


@SkoreK89: to jest pęknięcie które przeniosło się z pękniętej ściany na skutek osiadania budynku, gdyby było od okapu skończyłoby się na pierwszej płytce a nie szło przez kilka płytek i fug.
  • Odpowiedz