Wpis z mikrobloga

Widzę po zakopach pod artykułami z dzisiejszej debaty w PE że w bekowej grupie #neuropa dzisiaj zwarte szeregi i z urlopów nawet co niektórych towarzyszy zwołano...Oj beke mam bo istnieją już tylko w necie a co ciekawe dzisiejsza akcja w PE i plucie na własny kraj spowoduje że zostaną przy nich tylko starzy komuniści oraz niedobitki które korzystały z koryta. Beka jest tym większa że wygląda na to że przejmą elektorat SLD oraz jego realne poparcie na pograniczu progu wyborczego. A towarzysze nie zdają sobie chyba sprawy z tego że z takim poparciem dostaną też kopa od Panów z UE bo po co im ktoś kto nie będzie im mógł nic załatwić :-)
Smutne jest tylko to że przez to rosnąć w siłę będą socjaliści z Pis....
#4konserwy #bekazlewactwa #takbedzie #polityka
  • 14
@Lavie: o własne koryto. Poza tym "unijo pomusz wrucić do wladzy wtedy wypniemy się wam so #!$%@? jeszcze mocniej niż ostatnio"
@Kempes: a ty kim jesteś anonimowy trolu internetowy? Kim jesteś żeby zadawać takie pytanie, "zwykły szary" prostaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lavie:Jakbym mial abonament to bym korzystał do woli, a ze nie mam i mam na doładowanie to oszczedzam bo szkoda tracic na przepychanki z trolem jak ty. zreszta inna kwestią jest brak szacunku do ciebie wiec nie zamierzam sie starac ci dogadzac.
@Kempes: zakręciłeś się troliku prostacki w tym swoim pisaniu postów jak z automatu. To nie było kierowane do ciebie. Chyba że ty i ten tam to ta sama osoba. Zaraz to sprawdzimy, już dzwonimy do płokułatuły.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kempes: nie dziękuję. Wyjątkowo wezmę przykład z twoich szefów z partii i sam uprzejmie doniosę dziś w celach sprawdzenia czy ty to ty czy ty to nie tylko ty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)