Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, dostałem na studiach zadanie, polegające na stworzeniu gry lub zabawy na dworze, której treść brzmi:

Uznana w Polsce firma developerska wykupiła większościowe udziały w dwóch konkurencyjnych ze sobą klubach sportowych z jednego miasta. Dokonując przejęcia rozpoczęła proces restrukturyzacji polegający między innymi na zmniejszeniu liczby zatrudnionych, a z rozbudowanych dwóch działów menadżerskich chcą utworzyć jeden. Nowym działem kierować ma jeden z tych menadżerów, którego cechy przywódcze, kreatywność oraz zdolność do podejmowania szybkich decyzji będą w opinii Prezesa najwyższe po rekomendacji firmy szkoleniowej.

Ważnym elementem jest informacja, że jeden z omawianych klubów w ostatnich dwóch latach zasiliła dwójka menadżerów z … konkurencyjnego klubu i na tym tle doszło do sporu między tymi podmiotami.

Oczekiwania firmy zlecającej szkolenie to wykreowanie wiodącego lidera grupy oraz grupy menadżerów w liczbie dwóch, którzy będą kontynuować swoją aktywność zawodową w nowej firmie. - TO JEST NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA - TAK MUSI BYĆ ZŁOŻONA GRA, ŻEBY TO REALIZOWAŁA.

Omawiana grupa uczestniczących w szkoleniu pracowników to osoby w młodym wieku 29-38 lat, w większości osoby aktywne ruchowo, choć dwie z nich stroniące od ekstremalnych wrażeń.

Nie wiem jak to ugryźć. Mieliście w swoich firmach jakieś ciekawe gry i zabawy które miały na celu wyłonienie lidera?

#studia #szkolenia #praca #rozrywka #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz