Wpis z mikrobloga

Witam mirki,
niestety dzisiaj spadł mi samsung galaxy s8 i wyświetlacz w #!$%@?. Pamiętam, że coś tam rejestrowałem na stronie samsunga z gwarancja - czy obejmuje mnie gwarancja wymiany wyświetlacza?
Bo pewnie na T-mobile nie mam co liczyć.

Mam zarejestrowany telefon pod samsung galaxy GUARD (bez rozszerzonej) czy jest jakakolwiek szansa, zeby na gwarancji u T-mobila albo Samsunga oddać to pod gwarancje? :/ NIe stac mnie obecnie na wydatek rzedu 1300zł

L( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z góry dziekuje za odpowiedzi

#samsung #telefony #gwarancja
  • 13
  • Odpowiedz
@elgahir: Mirku w jakim okresie rejestrowałeś GUARD? Samsung miał promocję, że jeśli kupisz telefon w okresie od 10 Lipca do końca Sierpnia i zarejestrujesz GUARD do 4 Wrześnie 2017 dostaniesz bon na wymianę wyświetlacza.
  • Odpowiedz
@OctoBear: Niestety, kupiłem miesiąc wcześniej - niby promocja, ale to takie trochę niesprawiedliwe uwazam.

Czyli ogólnie nie ma szans, nie ma co się starać nawet i podciągać to pod cokolwiek ?

Niemniej, dzieki za informacje :)

it is what it is
  • Odpowiedz
@OctoBear: Niestety, poprzednie szkło hartowane 3d było w takim stanie, ze go zdjałem i dzisiaj doszło inne, ale miałem tak mało czasu przed wyjśćiem, że stwierdizlem ze zrobie to jak wrócę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz