Wpis z mikrobloga

@20dagEdamskiego Żadna terapia uzależnień #!$%@? xD

Gościu 1 dzień nie pali a ty mu polecasz terapie?

@RichKidOfSnapchat Wytrzymaj 3 dni, później już z górki. Staraj się czymś bardzo intensywnie zająć i przygotuj się na bezsenną noc. Przynajmniej ja pierwszą noc mam bez spania.

A jeśli dalej będziesz miał problem to faktycznie terapia.
@Jaracz_Joint: @20dagEdamskiego: wczoraj zapaliłem, bo czułem się bardzo źle, ale to samopoczucie nie było wywołane paleniem...

Staram się już nie palić codziennie i żyć trochę normalniej. Jak paliłem wstawałem o 12 w południe, od kilku dni chodzę wcześniej spać i wstaje o 7 rano. Prawdopodobnie ta zmiana rytmu spowodowała takie efekty, a zapalenie uśmierzyło ból ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj już 4 dzień nowego rytmu, jest
@Jaracz_Joint: nie wiem czy leniem, po prostu chciałem wrócić do tych czasów, gdy mogłem spokojnie popracować przez całą noc bez żadnych rozpraszaczy z blantem w ręku. Myślę, że największym moim problemem jest to, że jak pale wcześnie rano. Niby mogę, ale później jest dużo ciężej wyjść nawet na spacer z psem, szczególnie w taką pogodę.

Jakbym wytrzymał do tej 16-18 to chyba mógłbym codziennie palić :D
@RichKidOfSnapchat: polecam suplementacje: melatonina (na noc, zawsze jak robię przerwę to mam problem z zaśnięciem) oraz tabletki z korzeniem artycznym lub NAC. JA jadłem to i to, nie wiem na ile to placebo ale odstawienie poszło gładko i przyjemnie. Oczywiście bez silnego postanowienia nic nie zdziałasz. Powodzenia :)
@RichKidOfSnapchat Wadą jest ciśnienie kiedy zabranie i przyzwyczaje organizmu, np. W weekend poszło mi 5 gdzie staram się palić 1 max dziennie.

Walka z samym sobą aby się motywować. Ja to widzę tak, na trzeźwo łatwiej się zmotywować niż będąc spalonym ale będąc spalonym łatwiej się zmotywować niż trzeźwym ale leniwym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
Brak pohamowania w sytuacjach kiedy nie powinno się palić. Pale w pracy, pale w drodze do Urzędu jak np. W sądzie muszę coś załatwić, albo ostatnio złożyłem reklamację ale sprzedawca leci w #!$%@? to szedłem na policję... Zbakany ( ͡° ʖ̯ ͡°) trochę to nie fajne poczucie takiej wolności i braku pohamowań, tym bardziej że mam zawiasy xD


@Jaracz_Joint: lubię te twoje historie i styl życia, biorąc
@RichKidOfSnapchat kiedyś pracowałem, teraz bardziej pomagam w biurze a pracuje jako "zastępca właściciela firmy" a niby jako handlowiec bo mój zakres obowiązków nie da się inaczej opisać, oczywiście kasa się nie zgadza no ale cóż, exp leci :)

Teraz już mniej latam po urzędach ale zdarza się ( ͡° ͜ʖ ͡°)